2733
2734
تا نیاورده راحتی.منم بعد ۶سال آوردم.الانم تازه یه بچه خیلی تنهاست بدتره

منم شش ساله عروسی کردم .تصمیم قطعی گرفتیم بچه دار نشیم مخصوصا همسرم اصلا دوست نداره.آره درسته تک فرزندی بدتره یا نباید بیاری یا حداقل دوتا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ای که مادر داره تنها نیست همبازیش باشید همپای کارتون دیدنش باشید.نقاشی و شعر و کاردستی و.‌ ...

من تمام این کارا رو انجام میدم.به بهترین نحو و راضیم ازش از همه نظر.ولی هر روز شده همین بعضی وقتا آدم دیگه قفل می‌کنه مغزش

منم شش ساله عروسی کردم .تصمیم قطعی گرفتیم بچه دار نشیم مخصوصا همسرم اصلا دوست نداره.آره درسته تک فرز ...

خب شما شوهرت نمیخواد.من که شوهرم بچه دوس داره ولی میدونم تمام مسیولیتش میانه گردن خودم.باز قبل کرونا کلاس پارک بیرون میبردمش الان که. دیگه هیچی.خودمونم کار و درس تعطیل روانی شدیم تو خونه.بچه های الآنم یه مدل دیگن

2728
من تمام این کارا رو انجام میدم.به بهترین نحو و راضیم ازش از همه نظر.ولی هر روز شده همین بعضی وقتا آد ...

عزیزم منم یکساله تو خونه هستم. چند روز تو هفته تدریس دارم بعدم تکالیف بچه ها  و روزمرگی. هر روز هممون تکراری شده اما فکر میکنم خدا رو شکر که یه مشکلی پیش نیومده که بگن دیگه نمیتونید برید تو خونه هاتون وقتی به این فکر میکنم از بودن تو خونه لذت میبرم. تنوع غذایی بذار با فرزندتون آشپزی کنید کارتون ببینید گلدون داشته باشید و بهش رسیدگی کنید

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
عزیزم منم یکساله تو خونه هستم. چند روز تو هفته تدریس دارم بعدم تکالیف بچه ها  و روزمرگی. هر روز ...

من خودم تدریس میکردم ولی دیگه الان نمیشه.روزا خوبم همش باهاش بازی و کیف میکنم ولی دیگه شب که میشه تحملم کم میشه

خب شما شوهرت نمیخواد.من که شوهرم بچه دوس داره ولی میدونم تمام مسیولیتش میانه گردن خودم.باز قبل کرونا ...

آره شوهرم دوست نداره منم از خدا خواسته ام خخخ!!! خدا کمکت کنه عزیزم نمیشه ک بچه بیاری همه بارشم خودت ب دوش بکشی سخته واقعا من شخصا تحمل ندارم 

2740

[QUOTE=173708414]آره شوهرم دوست نداره منم از خدا خواسته ام خخخ!!! خدا کمکت کنه عزیزم نمیشه ک بچه بیاری همه بارشم خودت ...[/QUOTEنمیدونم چیکار کنم.تازه شوهرم میگه این بچه تنهاس ک اینقدر اذیتی. همش باید خودت باهاش بازی کنی.میترسم یکی دیگه بیارم یه دفعه بدتر بشه

کتابهای آموزشی مناسب سنش رو بخرید و با هم حل کنید بچه ها اونقدر زود بزرگ میشن که حسرت روزهایی که دایم کنارتون بودن و نفس به نفس هم بودید رو میخورید.به خودتون بگید هر رفتاری امروز بکنم بازتابش رو در اینده ای نزدیک میبینم اینجوری خیلی تو ارامش ادم تاثیر داره

[QUOTE=173708414]آره شوهرم دوست نداره منم از خدا خواسته ام خخخ!!! خدا کمکت کنه عزیزم نمیشه ک بچه بیا ...

اگر برای بهتر شدن بچه ی اول میخواین دومی رو بیارید اشتباهه.اگر از مسئولیتش میترسی یا قراره بیشتر به همسرتون غر بزنید که دست تنهام نیارید.اگر برای همبازی بودن میخواید بیارید تا اون موقع اولی بزرگ شده و سر گرم درسه. اما اگر شرایط مالی و روحی خوبی دارید و دلتون نیخواد باز هم بچه داشته باشید دومی رو بیارید

کتابهای آموزشی مناسب سنش رو بخرید و با هم حل کنید بچه ها اونقدر زود بزرگ میشن که حسرت روزهایی که دای ...

تمام کتابهایی که میگید از انتشارات مختلف روزا کار می‌کنه.شما وقتایی که ناراحتی چیکار میکنید حالتون خوب بشه؟بنظرتون یه بچه بودن خوبه یا اینجوری آدم بیشتر باید بچگی کنه سختتره؟

[QUOTE=173708414]آره شوهرم دوست نداره منم از خدا خواسته ام خخخ!!! خدا کمکت کنه عزیزم نمیشه ک بچه بیا ...

اگه شوهرت کمکت نیست نیار دیگه .نه بچه بخواد آروم باشه یکی یه دونم باشه اذیت نمیکنه .عذاب نده خودتو از زندگی لذت ببر همش ک بچه بزرگ کنی فایده نداره استراحت بده ب خودت 

من خودم تدریس میکردم ولی دیگه الان نمیشه.روزا خوبم همش باهاش بازی و کیف میکنم ولی دیگه شب که میشه تح ...

منم اگر بچه ی کوچیک داشته باشم قطعا دیگه تدریس نمیکنم اولویت منم فرزندمه.شاید کم طاقتی شبهاتون به رابطتون با همسرتون مربوطه چون فکر میکنم از سر و کله زدن بافرزندتون لذت میبرید 

2706