2410
2553

سلام دوستان.من از صبح تا اخرشب با پسر۴سالم تنهام.شوهرم همش کار می‌کنه.من تازگیا چند روز یکبار با بچم دعوام میشه تحملم تموم میشه.شما مواقع عصبانیت چیکار میکنید؟چقدر تحمل دارید؟بیاین به هم راهکار بدیم.

منم جدیدا حرصی شدم ۳بازی ولی اخم یا تند حرف میزنم تذکر

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

به خودمان فوش میدهیم

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

آخه گوش نمیدن بخدا ماهم قرتطینه خسته شدیم همچی دارن دوست ندارن بما گیر میدن قبول داری همین امشب یه برنامه گف دانلود کردم گذاشتم دید ۴تاقصه گفتم همچی اوکی الکی میگه گشنمه داغ کردم غدا ۳تا لقمه خورد گفتم ازاین به بعد دلت بازی میخواد نگو گشنته چون من سختمه غذا داغ کنم نخوری 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2714
چیکار میکنی؟بچت چند ساله هست؟تا حالا دعواتون نشده؟

پسر من ۱۶ سالشه.به لطف خدا نه. خیلی باهاش حرف زدم تذکر دادم چون در مقابل تربیتش مسئولم اما دعواش نکردم 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
من اخرشلی بهش تایم دادم نیم‌ساعت موبایل دستش بگیره اومدم بگیرم نداد.دعوامون شد.بعضی وقتا دیگه روانی ...

منم به همین درد گرفتارم...بخدا اینقدر عصبیم میکنه  گردن درد گرفتم 

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂
تا نیاورده راحتی.منم بعد ۶سال آوردم.الانم تازه یه بچه خیلی تنهاست بدتره

بچه ای که مادر داره تنها نیست همبازیش باشید همپای کارتون دیدنش باشید.نقاشی و شعر و کاردستی و.‌‌.‌.

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
2706