2733
2739
خیال همه راحت دلار هفته دیگه  مرز۲۵ میره  دیروز ۲۲۸۰۰بود  بیت کوین هم مرز ۱۱۲۰م طلا ه ...

به نظرت سکه به ۱۴ملیون میرسه؟همه پس اندازمون رو سکه ۱۴ملیونی خریدیم همه پولمون بر باد رفت. البته الان به پولش احتیاج نداریم که بفروشیم 

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
الان بنظرتون من بفروشم یا صبر کنم تا ماه دیگ 

چهار شنبه 

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نظرت سکه به ۱۴ملیون میرسه؟همه پس اندازمون رو سکه ۱۴ملیونی خریدیم همه پولمون بر باد رفت. البته الا ...

شاید  اگر نگه دارید تا ۲۰اسفند خوبه

آقا    هستم🙋     🔵💲💙  بجای ایراد گرفتن  از دیگران   به فکر اصلاح خود باش 👐انگشتان دست را ببین بعد قضاوت کن 👂👂برای یاد گیری هیچ وقت دیر نیست  😑در جمع همیشه  خاموش باش  تا ذهن تقویت شود   کاربر  سال 85
الان بنظرتون من بفروشم یا صبر کنم تا ماه دیگ 

به نظرم از ماها نباید بپرسی باید یه تحلیلگر درست حسابی پیدا کنی 

ایینجا هرکی تازگی طلا خریده میگه میره بالا 

هرکی فروخته میگه میاد پایین 

نظرامون کارشناسی نیست . من میگم طلا اگرررر هم خیلی پایین بیاد تا ۸۰۰ میاد و بعدش صعودی بالا میره و از ۱۵۰۰ هم رد میشه. امیدوارم اینطوری نشه چون همه چی گرونتر میشه ولی اینطوری فکر می کنم

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

ببین همه اینا بخاطر ۲۲بهمنبعداون دوباره میکشه بالا صبرکن

گرنباشد چیزکی مردم بازم زر میزنن😁😁😁😂😂😂😂من مادر دوجنگجو هستم فعلا همینو داشته باشید تا بعد.... خانم ها خیلی دوست دارم پیجمو دنبال کنید دوستام همه میخندن ومسخرم میکنن که تو فالوئرات کمه خواهشا اگه میشه پیج منو دنبال کنین خوشحال میشم paria76606 ممنون میشم دنبالم کنین😘😘😘
شاید  اگر نگه دارید تا ۲۰اسفند خوبه

اسفند۹۹؟ خرداد ۱۴۰۰چی؟

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2738
امروز چند بود قیمت طلا 

یکو۱۰۰

گرنباشد چیزکی مردم بازم زر میزنن😁😁😁😂😂😂😂من مادر دوجنگجو هستم فعلا همینو داشته باشید تا بعد.... خانم ها خیلی دوست دارم پیجمو دنبال کنید دوستام همه میخندن ومسخرم میکنن که تو فالوئرات کمه خواهشا اگه میشه پیج منو دنبال کنین خوشحال میشم paria76606 ممنون میشم دنبالم کنین😘😘😘
یکو۱۰۰

نه ۹۹۰ بود

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

سلام.بایدن خر کیه همه چیز دست دولت خودمونه گرونی ها حاصل سو مدیریت مسئولان خودمون هست. این هست سال هنوز متوجه نشدیم که نباید چشم به خارج داشت و همه چیز حاصل بی تدبیری این دولت مثلا تدبیره

امروز چند بود قیمت طلا 

خرید996  فروش  1127

نه ۹۹۰ بود

عزیزم من ازپیج طلافروشی دیدم

میگم پس اون طلافروشی هایی که توی گرونی طلا خریدن الان راضی میشن ارزانتر به مشتری بفروشن؟

طلا فروش سرمایه اش طلاست واسش زیاد فرقی نداره بالا پایین 

مثلا سرمایه اش ۵ کیلو طلاس بتونه اضافه کنه سود کرده و از مثلا۵ کیلو بیاد پایین ضرر کرده 

ثروت به سمت من می آید ثروت من چیزایی هست که دوست دارم ☺
اسفند۹۹؟ خرداد ۱۴۰۰چی؟

هر ماه دولت یکم مردم را اذیت میکنه و بستگی به بودجه دولت داره اگر کم بیار طلا و دلار میره بالا

2706