2733
2734
عنوان

کسی خودش یا اطرافیانش وکیل هست؟خواهری ها شماهم بیاید لطفا 😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خواهرم کارمند دادگستری هست خواستی برات میپرسم همینجا جوابش رو برات مینویسم

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2731
خودشون میخوان برن شکایتت کنن خیلی پیگیرن بفهمند کی بوده

نمیتونن بفهمن😐احتمالا فقط میخوان بدونن سیمکارت ب اسم کی بوده

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
شمایه باردیگه تاپیک نزدی که به خانواده دختر که قرار نامزدت بره خواستگاری پیام دادی؟

ن من فقط همین یه کاربری رو دارم عزیز دلم

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
عزیزم خواهرم کارمند دادگستری هست خواستی برات میپرسم همینجا جوابش رو برات مینویسم

واقعا میپرسی؟😍خدا خیرت بده الهی

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2740
نمیتونن بفهمن😐احتمالا فقط میخوان بدونن سیمکارت ب اسم کی بوده

ک ب این اسونیا هم نمیدن 

ولی خیالت تخت اصلا هیچ خطری برا تو نیست .موضوعی نیست ک بتونن شکایت کنن

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
خودشون میخوان برن شکایتت کنن خیلی پیگیرن بفهمند کی بوده

عزیزم همینجوری الکی نیس که بری بگی فلانی بهم پیام داده میخوام شکایت کنم ازش

شکایت در صورتی پذیرفته میشه که توهین یا تهدید یا مزاحمت باشه 

بارالها... از کوی تو بیرون نشود پای خیالم، نکند فرق به حالم... چه برانی، چه بخوانی... چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی... نه من آنم که برنجم نه تو آنی که برانی... نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد... نروم باز به جایی... پشت دیوار نشینم چو گدایی بر سر راهی، کس به غیر از تو نخواهم... چه بخواهی چه نخواهی... باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی... 
عزیزم همینجوری الکی نیس که بری بگی فلانی بهم پیام داده میخوام شکایت کنم ازش شکایت در صورتی پذیرفت ...

واقعا مرسی برام دعا کنید چیزی نشه😔♥️

واقعا میپرسی؟😍خدا خیرت بده الهی

اره عزیزم فردا برات میپرسم حتما.

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

برو دفتر خدماتی...ببین از صاحب سیمکارت آدرسی چیزی دارن یا نه

بعدشم سیم کارتو ببر بسوزون

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!!