2737
2734
عنوان

کسی خودش یا اطرافیانش وکیل هست؟خواهری ها شماهم بیاید لطفا 😔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 40 پست
اره عزیزم فردا برات میپرسم حتما.

خدا خیرت بده

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
 دقیقا چه متنی براشون فرستادی ؟

سلام اقا فلانی خوبستین این پیامو توروجدن دخترتون نشون کسی ندسد من به این وصلت راصی نیستم فلانی وفلانی به درد هم نمیخورن خودتون یه برادری بکنید این قضیه رو هرچه زودتر تمومش کنید

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوان بفهمند کی بوده خیلی پیگیر هستند

شما هنوز درگیر همونی ای خدا خب اگه قرار بر شکایت بود تا الان شده بود .عزیزم دادگاه اونقد پرونده تلنبار شده‌اند که جایی برای این موردا ندارند من دابیم ۱۳ساله قاضی اونقد از مشکلات پرونده میگن که شکایت  مال شما نمیپذیرند

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
شما هنوز درگیر همونی ای خدا خب اگه قرار بر شکایت بود تا الان شده بود .عزیزم دادگاه اونقد پرونده تلنب ...

از داییتون برام میپرسید؟

میترسم خب خیلی😔

هنوز اقدام نکردن میخوان بکنن

2731
سلام اقا فلانی خوبستین این پیامو توروجدن دخترتون نشون کسی ندسد من به این وصلت راصی نیستم فلانی وفلان ...

واقعا که دختر خب این کجاش جرمه میشه بگی 

ما دیدیم از اینا بدتر بابا ول کن بی خیال شو

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغیر دهم....شهامتی ده تا بپذیرم آنچه را که میتوانم تغیر دهم....ودانشی که تفاوت این دو را بدانم .... آمین 
از داییتون برام میپرسید؟ میترسم خب خیلی😔 هنوز اقدام نکردن میخوان بکنن

بیا درخواست بده خصوصی 

مگه دادگاه و شکایت و... بازی هست که بخوان از طریق شکایت اقدام کنن واسه یه بحث خانوادگی میگی توهینی هم که به کسی نکردی خب اون وقت واسه در خواست شکایت نامه می خوان چی بنویسن اصلا نگران نباش 

عشق محدود به جنسیت نیست👉👈  🌈
خدا خیرت بده

سلام عزیزم زنگ زدم و پرسیدم میگه اگر فحش نداده و تهمت نزده یعنی بخاطر توهین و افترا نمیتونه شکایت کنه ولی اگر ناشناس پیام دادی و زنگ زدی به عنوان ایجاد مزاحمت میتونه شکایت کنه و صاحب خط رو بکشونه دادگاه.ولی خیلی زیاد احتمال میداد کسی خواسته شما رو بترسونه که برای همیشه پاتونو از زندگی اونا بکشید کنار

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2740

بالاخره ۱۸ سال سابقه کار تو دادگستری رو داره گفت بهت بگم فقط خواستن بترسوننت  وگرنه کسی برا چند جمله کوتاه خودشو اسیر رفت و آمد دادگاه نمیکنه

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
سلام عزیزم زنگ زدم و پرسیدم میگه اگر فحش نداده و تهمت نزده یعنی بخاطر توهین و افترا نمیتونه شکایت کن ...

ممنونم فدات بشم لطف کردی مهربون😍😘

ممنونم فدات بشم لطف کردی مهربون😍😘

خواهش میکنم عزیزم.😘😘