2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه کسی ریاضیش قوی باشه میتونه یاد بگیره این حرفه رو؟

من از رشته ی ریاضی رفتم 

مهندسی معماری خوندم 

بله قسمت محاسبات ‌و تحلیل فضا ذهن ریاضی باید قوی باشه 

•معمار و طراح داخلی • •مشاور دکوراسیون و چیدمان• 
2728
دانشگاه بدون مدرک به کسب درامد نمیرسید که الکی که نیس  بله عزیزم هشت ساله شاغلم

موفق باشی ❤ من چون رشته های دانشگاهیم به درد نمیخوره تو فکر بودم کلاسای طراحی داخلی برم 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
درآمده این کار چطوره برای یه خانوم؟ و اینکه تحصیلاتشو داشتین یا دوره دیدین؟راضی هستین؟ 😃

عزیزم با دوره های فنی حرفه ای شما مجاز به کار نمیشید و اگه سر پروژه به مشکلی بخورید راست میرید دادگاه و اگه تلفات جانی داشه باشید زندان و مجازات 

رشته ی مهندسی معماری خوندم 

من راضیم خداروشکر ولی جو کار مردونس شاید کارفرماتون خانم باشه ولی محیط کاری کاملن مردونس 

من از رشته ی ریاضی رفتم  مهندسی معماری خوندم  بله قسمت محاسبات ‌و تحلیل فضا ذهن ریاضی با ...

من رشتم ریاضی بوده

از کجا میشه یاد گرفت؟

دانشگاه که اصولا مطالب تئوری فقط یاد میده

2738
موفق باشی ❤ من چون رشته های دانشگاهیم به درد نمیخوره تو فکر بودم کلاسای طراحی داخلی برم 

مجاز به کار نیستید اگه غیر قانونی کار کنید سر پروژه تلفات و خسارتی داشته باشید با قانون طرف خواهید شد 

و اگه تلفات جانی بشه وحشتناکه داستان براتون 

من رشتم ریاضی بوده از کجا میشه یاد گرفت؟ دانشگاه که اصولا مطالب تئوری فقط یاد میده

میرید شرکت ها به عنوان کاراموز کار میکند که وارد بازار کار شید 

و حدود پنجاه درصد راهو توی دانشگاه اموزش خواهید دید اگه استیدتون توی کار اجرایی باشن 

گلم ببخشید تو رشته ریاضی با رتبه چند میتونی بری معماری سراسری؟ حداقل و حداکثرش رو تقریبی بگین ممنون ...

عزیزم من ورودی نود و دو بودم 

با رتبه هزار  چهارصد و خرده ای قبول شدم دانشگاه گلستان 

اون موقع دو هزار ها شبانه بودن 

همه زیر هزار و تا هزار پونصد بودیم 

تا اون زمان که اطلاع دارم رتبه های عالی میخاد