2733
2734

سلام  یه سوالی دارم مامانم همیشه تا حرف ازدواج میشه مثلا ازدواج فامیل یا  دوست یا آشنا  که من میگم بهش خب همه ازدواج میکنن یا مثلا دوستم میگه خواستگار دارم ازدواج میکنم یا اون یکی از فامیل مطلقه است میگم ایشالا ازدواج میکنه و..... مامانم  میگه مگه ازدواج‌الکیه؟؟ فکر کردی ازدواج به همین آسونیهاست؟؟  وصل کردن خیلی سخته اونم تو این دوره زمونه! اونم با این فشار اقتصادی که پسرا زن نمیگیرن! تا بیاااد یه ازدواج بشه کلیییییییی طول میکشهههههه! جورکردن یه ازدواج خیلی سختهههه!! هزار تا فاکتور باید بیان کنار هم تا ازدواجه جوربشه! و تا برای دونفر نصرفه ازدواج که نمیکنن!! و....کلا این حرفا رو میزنه !! به نظرتون راست میگه؟؟؟؟؟ جورشدن یه ازدواج اینقدر سخته ؟؟!!! اونقدر این حرفها رو میزنه از ازدواج براخودم یه بت ساختم که به سختی جور میشه البته اینم بگم من ازدواج کردم برای دوستام میگم بیشترشونم راستشو بخواین مجردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا😐

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم