2737
2734
عنوان

بخاطر کلاسای آنلاین سر درد میشم

104 بازدید | 15 پست

همش سرم درد میکنه همه زندگیم شده گوشیم

تفریحم 

درس خوندنم

خیاطی و.....

همش با گوشیه کارام 

سرم درد میگیره دیروز دوتا ژلوفن خوردم امروزم باز سر درد شدم

چی بخورم

چیکار کنم

وای منم اینجوریم

حالت تهوع میگیرمتو گوشیم

نی نی یار جان🙁🙏ایندفعه با سیمکارت پدرشوهر خواهرم 😐😐😐کاربری ساختم...دیگه کل فامیل رو قبضه کردم رحم کن نترکون...منم قول میدم دختر خوبی باشم 😍🤭

استارتر ی سوال بهم نخند ولی کلاس آنلاین استاد تورو میبینه ؟ یا تو فقط میبینیش ؟🤔

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
استارتر ی سوال بهم نخند ولی کلاس آنلاین استاد تورو میبینه ؟ یا تو فقط میبینیش ؟🤔

هیچکدوم همدیگرو نمیبینیم

استاد رو پی دی اف جزوه درس میده توضیخ میده 

ماهم اگه بخوایم میتونیم صحبت کنیم یاپیام بدیم

ولی اگع استاد بخواد میتونه چهره خودشو نشون بده ولی مارو اصلا نمیتونه ببینه

2738
اوووه  چقد بد چه دانشگاهی میری از طریق چه سایتی؟

خودم نه برای دختر ۹ سالم تو اسکای روم یا میت کلاسهاشون برگزار میشه

خوب کوچیکه هنوز زیاد سردر نمیاره منم پیششم از ۸ صبح تا حدود ۱۲ هر روز

🖤 
خودم نه برای دختر ۹ سالم تو اسکای روم یا میت کلاسهاشون برگزار میشه خوب کوچیکه هنوز زیاد سردر نمیاره ...

چقد مدت زمانش زیاده دخترمن پنجمه از ۳تا ۵ کلاس داره فقط

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
چقد مدت زمانش زیاده دخترمن پنجمه از ۳تا ۵ کلاس داره فقط

روستا هستید؟؟

من شنیدم روستاها روزی دوساعت کلاس دارن 

شهرها از ۸ تا ۱۲ ظهر کلاس دارن خواهرمم مدرسع میره از ۸تا ۱۲ هس

مدرسه ی ما خیلی مقررات داره ۸ صبح ورزش سرود ملی قران بعد طبق برنامه ی هفتگی تدریس و آموزش و امتحان ...

اینطوری دوراز جون بچه ها همه تاآخر سال چشماشون ضعیف میشه،حالا این مدت بخاطر این شرایط این کارارو بذارن کنار 

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
روستا هستید؟؟ من شنیدم روستاها روزی دوساعت کلاس دارن  شهرها از ۸ تا ۱۲ ظهر کلاس دارن خواهرمم ...

نه عزیزم اهوازم

2706