2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم دوستام همجا رسیدن من...

من دوستام نبودن آدمای زندگی قبلیم بودن، نمی‌دونم چرا اینکارو‌کردم وقتی بچه هاشون و دیدم که بزرگ‌شدن خیلی تعجب کردم بعد تازه به خودم‌اوردم دیدم ۷ سال گذشنه

ماییم و تو ای جان که جگر گوشه ی مایی
2738
یجورایی دلم براشون تنگ شد 

خوب با خودت بگو که مصلحت من نبوده که با این آدما باشم بعدم از رو به عکس فکر نکن که زندگی طرفت گل بلبله ،میگن خوشی های واقعی استوری نمیشن

لایک نکن😬  خدایی که به شدت کافیست
خوب با خودت بگو که مصلحت من نبوده که با این آدما باشم بعدم از رو به عکس فکر نکن که زندگی طرفت گل بلب ...

نه ه اصلا غبطه نمیخورم من ازدواج قبلیم اصلا هیچ مشکلی با خانواده نداشتم یعنی همیشه میگم از مادرشوهر سابقم عزیزتر من آدمی ندیدم ولی با خودش خیلی مشکل داشتم ولی با خانواده خیلی خوب بودم خیلی خیلی صمیمی، امشب عکساشون و دیدم اینکه داداشش بچه دار شده همشون چقدر انگار پیر شدن 

ماییم و تو ای جان که جگر گوشه ی مایی

اینو خوندم گریه ام گرفت استارتر دیگه نرو چک کن

منم برادرشوهر و جاریم در آستانه جدایی هستن

رابطم با جاریم خیلی خوب بود مثل دوست بودیم ولی دیگه دارم کنار میام هفته اول گریه هامو کردم ولی الان تصور کردم چندین سال دیگه اون بیاد عکس بچه های منو ببینه یعنی دل تنگ میشه یا من عکسهای اونو ببینم  

فقط امیدوارم برادر شوهر و جاریم هر چی پیش بیاد هر دو خوشبخت و آخر و عاقبت به خیر بشن

2706