2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

الان فرق کرده خیلی مفهومی شده من اخرین بار ده سال پیش امتحان دادم 

من ۱دفعه امتحان دادم ولی اون موقع ظرفیت پذیرش خیییلی کم بودا... الان از دم همه قبولن 🙈

🌹لطفاً واسه رسیدن به ۲تا حاجتم خیلی دعا کن🌹
من ۱دفعه امتحان دادم ولی اون موقع ظرفیت پذیرش خیییلی کم بودا... الان از دم همه قبولن 🙈

فک نکنم الان راحت باشه الان سختره انگار سوالات رو میبینی خیلی فرق داره با سوالات منابع همش مفهومیه . ولیخب من کارنامه ده سال پیشمو میبینم با اون درصدا اونمدقع سه هزار شدم الان بود سه رقمی بود . 

فک حکنم الان راحت باشه الان سختره انگار . ولی من کارنامه ده سال پیشمو میبینم با اون درصدا اونمدقع سه ...

نمیدونم.... بنظرم چنتا کارنامه قبولیای امسالو دانلود کن ببین. و ببین واسه گرایش نرم، کدوم درسا ضریبش بیشتره همونو زیادتر بخون. اما اول همه مباحثو بخون. خودم پایگاه داده و نظریه و محاسبات عددی یادمه تستاشو راحتتر بقیه میزدم .

🌹لطفاً واسه رسیدن به ۲تا حاجتم خیلی دعا کن🌹