2737
2734

عروس اولم ۳ تا برادرشوهر  دارم.همشون اخلاقشون به شوهرم رفته عین همن ۴ تا برادر.

دلم برا عروس میسوزه 

اونم مثل من حتما سختی میکشه..متولد ۷۸ دو ساال ازم کوچیکتره....کاش بشه هیچ کس به این خونواده زن نده ...تورو خدا دارین ازدواج میکنین به ثروت پدرشوهره چشم ندوزین...ببینین پسره چی داره...من موقع خاستگاری میگفتن پدرش پولداره...اما چه فایده شوهرم اه نداره یه خونه دادنش تو ساختمونشون هی منت میکنن پاشین برین🥺🥺🥺

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

مگه اخلاقشون چطوری 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!

اخلاق چی?

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

امضات خوندم توضیح نمیخوام😑

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
تو دیگه غصه اونو نخور و به غصه هات اضافه نکن  اونم خدایی داره و شاید خانواده ش سخت گیری کنن&nb ...

دلم میسوزه از این که یکی دیگه مثل من باید باشه....

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
2738
شکاک عصبی ...معتاد به گل...دو قطبی

اییییی خداااااا 

شوهر توام گل می‌کشه🥺

هر که زخمش بیش ، گنگش بیشتر ... من یه دختر فانتزی ام با فانتزیایه بسیار ...  یه مردادی 🦁 مغرور ... بدترین اتفاق زندگیم سال ۹۶ افتاد دیگه هیچ کس و هیچ چیز نمیتونه ناراحتم کنه و ... دیگه قوی شدم درست  مثه یه دختر 🙆 کمکم کن بتونم یه ذره شبیه تو بشم همه ی وجودم 
شکاک عصبی ...معتاد به گل...دو قطبی

چرااا تحملش میکنی یه اتاق اجاره کن طلاهاتبفروش برو کارگری بچه بده مادرت یا مهد یا با خودت ببر مستقل شو

عزیزم من خودم ظلم پذیر نیستم وبشدت تو انتخاب همسر حساس بودم باابنحال جو جامعه جوری ک افت روحیه گرفتم خدا صبربده بهت به چه امیدی با این مرد میسازی

معتاد ب گل

شکاک

دست بزن

عصبی

همینا رو ب این دختر طفل معصوم بگو خب

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2706