2737
2734
عنوان

امشب بخاطر مسائل مالی با شوهرم دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 1390 بازدید | 103 پست
خدا به مردامون کمک کنه❤️💪🏼خو گناه دارن طفلیا🥺

کارمنده حقوقش ۴ و هشتصده 

داریم خونه رو تعمیر میکنیم خیلی خیلی خرج خونه میکنه 

اما کلا همیشه اینجوریه خودمو بچه هام تا حالا یه بار سوار هواپیما نشدیم 

😍  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کارمنده حقوقش ۴ و هشتصده  داریم خونه رو تعمیر میکنیم خیلی خیلی خرج خونه میکنه  اما کلا ه ...

منم نشدم مگه چیه عار ک نیس 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
2731
کارمنده حقوقش ۴ و هشتصده  داریم خونه رو تعمیر میکنیم خیلی خیلی خرج خونه میکنه  اما کلا ه ...

حقوقش خییییییلی کمه هاااا شما اصلا درک داری؟؟اوف چه زن هایی 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

چه توقع زیادی دارید عزیزم . ۴.۸۰۰ اگه شما دو تا فرزند هم دتشته باشید خرج عادی رو کاور نمیکنه حالا تعمیراتم دارید واقعا از کجا بیارن؟

2738
وقتي باباش داره بايد واسه رفاهش خرج كنه  اين بهش اعتماد به نفس ميده  حالا اصاا با٥٠نميشه ...

دو سه تا خونه داره اما میگه باید با همین چهار تومن بسازید

😍  

منم نشدم کل فامیلام سوار نشدن ولی اصلا بهش فکر نمیکنم 

😐😐😐😐

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

خب کافه ک میدونید چقدر خرج داره

چ اشکال داره بچه 50 تومنشو بتونه مدیریت کنه

پوله خورده

اما قانع بار میاره بچه رو

اینکه دیگه گریه کردن نداره

اینم تو وضع اسفناک اقتصادی

ولی اگه پولدارید ک بحثش جداس

من خانه ام را پر از رنگ میکنم...پر از عطر زندگی...نان گرم میکنم ...گل میخرم و شعر مینویسم...و باور دارم کلام فروغ را که زندگی یعنی همین بهانه های کوچک خوشبختی .... .
منم نشدم کل فامیلام سوار نشدن ولی اصلا بهش فکر نمیکنم  😐😐😐😐

انگار افتخاره😂😂

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2706