2733
2734
عنوان

اگه شوهرتون باهاتون حرف نزنه...

967 بازدید | 74 پست

شوهر من 3 روزه باهام حرف نمیزنه صبح تا شب تو خونم واقعا دلم گریه میخواد بدجور روحم خستس.باهم دعوا کردیم چون تو دعوا ها همش من جلو میرم پررو شده.جای من باشین چکار میکنین...بشدت عصبی و بددهنه

آدم خوبی نیستم اما خدا هرچی خواستم بهم داده.مرسی خدا🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من نمیتونم حرف نزنم 😁 دو دیقه بعد دعوا شروع میکنم حرف زدن

احترام گزاشتن ب عقاید دیگران نشانه شخصیت شماست دوست عزیز🙂🌴☀️🌵💋..........با افتخار پرسپولیسی ام ♥️♥                    مین را ایذییت نیکینید🦖😅

سمتش نرو تا ادم شه شوهرمنم جدیدا بیشعورشده امشب سرش ی داد زدم ساکت شد خیلیم خوب شد😂😂😂

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
2738

من دعوا کردنی حرف نمی زنم شوهرم هی حرف میزنه تا آشتی کنیم من رو نمیدم ما برعکس شمایبم

شوهرم میگه این بدترین عادتته که باهام حرف نمیزنی اون میگه کش نده پنج دقیقه بعد قهر آشتی کن اما من هی میخام کش بدم خیلی عادت بدیه منم نمیتونم ترک کنم  

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
من نمیتونم حرف نزنم 😁 دو دیقه بعد دعوا شروع میکنم حرف زدن

این لعنتی خیلی بده منم پرحرفم شوهرم اروم دخترمم ۲۰ ماهشه انقد باهاش حرف میزنم بچه همچی یادگرفته😂😂😂😂😂😂

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
شوهر منم از دو  هفته پیش تا الان یک کلمه باهام حرف نزده هفته تول سخت بود روزا گریه می کردم الان ...

واقعا چه دعوایی کردید که حرف نمی زنه دوهفته 

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2706