2737
2734
عنوان

متاهلااااا بیان نظر سنجی

| مشاهده متن کامل بحث + 2689 بازدید | 254 پست

سنتی و غیر سنتی دیگ‌معنی نمیده...هر کی اومد سراغت باید بشناسیش ی مدت باهاش باشی بدونی چطور آدمیه

....فقط دختر مراقب خودش باشه خودشو ب باد نده تو اون رفت و امدا😑😑😑😑

♠️من یه درخت تنومندم که ریشه هاش محکم شدن داخل خاک..هیچ طوفانی این درختو تکون نمیده❤😊                                         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سنتی و غیر سنتی دیگ‌معنی نمیده...هر کی اومد سراغت باید بشناسیش ی مدت باهاش باشی بدونی چطور آدمیه .. ...

🤔🤔🤔👌🏻👌🏻👌🏻موافقم

با هر دین و اعتقادی که داری میشه برای رسیدن به هدفم دعام کنی؟ 🤗❤️
2740
خب حس میکنم اگه داشتم بهتر بود بیشتر با مردا آشنا میشدم یا شاید عاشق میشدم یا برعکس هیچ ازدواج نمی‌ک ...

الان چند سالته؟ 

منظورت از راه سالم سنتیه مگه دوستی نا سالمه من ک بعد از7سال ک باهاش بودم الانم خوشبختم باهاش و همدی ...

از دوستی طولانی راضی بودین؟ 

سنتی

مادرش خواهرمو توو اتوبوس دید گفت قصد ازدواج داری؟ خواهرمم گفت ی 4سالی دیر اومدی چون دخترم الان یکساله! گفت خواهر دارم ولی

منم ک تا اونموقع هررررچی خواستگار بود رو رد میکردم چ دیده و چ ندیده بی دلیل و منطق حتا خودم توو رابطه دوستی 6ساله بودم نمیدونم چجوری همه چی رقم خورد ک الان 6ماهه عقدم با همون آقاپسری ک مادرش از خواهرم خواستگاری کرده بود و احساس خیلی زیاد خوشبختی میکنم چون همسرم بشدددت بهم علاقمنده، بهرحال تقدیر و قسمت منم همین بوده   

💙عضو گروه آبی تاپیک بامدادخمار💙                                      برای تغییر هیچ زمانی دیر نیست💪