2737
2739
عنوان

چقدر نامردن خانواده شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2077 بازدید | 95 پست

یه دفتر بگیر برنامه ریزی کن

فردا چه کاایی برسی

چه کتابی مطالعه کنی

در طول روز کاری هم برای انجام دادنبه ذهنت رسید بنویس

تاریخ بزن کارای اون روز و یادداشت کن

گوشی کمتر استفاده کن

تا ذهنت درگیره اون نامهربونا شد خودت و دور کن از افکار

گل بو کن

شعر بخون واسه دخترت

منم ذهنم درگیره حسادته دوستمه که من باهاش مهربون بودم اما اون گرگه 

از امشب به خودم قول دادم دیگه بهش فکر نکنم

خستگی ذهنی خیلی بدتره تا اینکه پاشی مثلا حتی ونه تکونی کنی

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨
حرفت درسته ولی مثلا اگه سی سالم بود الان 35 هستم خیلی از ناباروری و عوارض حاملگی تو سن بالا میترسم&n ...

چشم دعا میکنم 

اما نگران نباشیه حکمتی داره 

بعدها میگی چقدر زمان بندی خدابی بینظیره

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه دفتر بگیر برنامه ریزی کن فردا چه کاایی برسی چه کتابی مطالعه کنی در طول روز کاری هم برای انجام ...

آره باید یکم رو خودم کار کنم مرسی مهربونم دوستتون خیلی ضرر کرد دوستی مثل شمارو از دست داد 

حلالم کنید و خدانگهدار   
2731
انتظار داری باور کنیم متخصص پوست از بیکاری و بی مطبی تاپیک زده  نظر سنجی کنه برای مشکل جا؟ درس ...

نه عزیزم باور نکن ببخش که من وسط این جماعت بی درد درد دارم و بی کسم امیدوارم تو اینطوری نشی 

حلالم کنید و خدانگهدار   
خودت با خانواده شوهرت صحبت کن. بهشون بگو خجالت نکش مطمئن باش نه نمیگن.

شوهرم اجازه نمیده اصلا گفتم بهش میگه نه نمیشه میگه صبر کن درست میشه همه هم لولیام دو ساله مطب زدن! دیگه کی💔

حلالم کنید و خدانگهدار   
خودت با خانواده شوهرت صحبت کن. بهشون بگو خجالت نکش مطمئن باش نه نمیگن.

حداقل نمیاد بریم شهر من اونجا خیلی بهتره برام خانوادم بچمو نگه میدارن مطب ارزونه رقابت نیست تنهاییم کم تره

حلالم کنید و خدانگهدار   
حداقل نمیاد بریم شهر من اونجا خیلی بهتره برام خانوادم بچمو نگه میدارن مطب ارزونه رقابت نیست تنهاییم ...

با شوهرت اساسی صحبت کن. اینهمه سال درس خوندی نمیشه بخاطر خودخواهی این آقا خونه نشین بشی. یا باهات بیاد برید شهرشما یا باخانوادش صحبت کنه.

2738
با شوهرت اساسی صحبت کن. اینهمه سال درس خوندی نمیشه بخاطر خودخواهی این آقا خونه نشین بشی. یا باهات بی ...

همه آدما خودخواهن اشتباه محضه به کسی اعتماد کردن همش میگه اول ازدواج گفتی می مونم تهران الان اگه سختته برو کلا. امشب گفتم باشه میرم دیگه برام مهم نیست بعدش اومد عذرخواهی ولی واقعا دلسرد شدم ازش این حرفش بدتر کرد حال روحیمو پای چی گذاشتم زندگیمو یه عشق یطرفه البته ادعای عاشق بودن داره ولی بویی از عشق نبرده

حلالم کنید و خدانگهدار   
بخدا سخته گفتنش راحته تو تهران به این بزرگی به کی اعتماد کنم آخه بچمو بدم دستش 

عزیزم مشکل شما اینه که هم خدارومیخوای هم خرما.وقتی میترسی پرستار بگیری‌.وقتی نمیتونی سزپای خودت به ایستی.وقتی پر توقعی.وقتی افسرده ایی.توی اقدامم هستی .کارهم میخوای بکنی.اصلا خودت هم نمیدونی دقیق هدفت چیه ؟فقط نشستی باخیال زندگی میکنی.خودت میگی افسرده شدم ب زندگیم نمیرسم وچاق شدم.همه هم فکر میکنن شوهرت پولدار .بااین اوضاع فکر نمیکنی شوهر وزندگیت درخطره.تاکی غصه و وهم وتوهم؟شاید خانواده شوهرت تاهزارسال کمکت نکردن شوهرت هم نرفت شهرتون.میخوای بشینی کنار خونه غصه بخوری؟هم مدرکت بی استفاده میمونه .هم زندگیت بهم میخوره.یعنی هیچ طلایی یا شیئ با ارزشی نداری بفروشی مطب بزنی؟تو خودت نمیخوای تکونی ب خودت بدی فقط بهونه میاری برای خودت. که خودتو توجیح کرده باشی

عزیزم مشکل شما اینه که هم خدارومیخوای هم خرما.وقتی میترسی پرستار بگیری‌.وقتی نمیتونی سزپای خودت به ا ...

گفتنش برای شما راحته و اینکه قضاوت نکنید تا قضاوت نشید من اگه آدم تنبلی بودم با یتیم بودنم و فقر خانوادم  تا حالا به اینجا نرسیده بودم 

حلالم کنید و خدانگهدار   
2706