2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هعیییی از این تاپیک های جان سوز نزنین جان من ما بی شوهرا چیکار کنیم 

هعی دنیاااااا

ٱنهایی که به زندگی دیگران نور میبخشند،روزی خورشید خواهند شد:)🌝.اولین حسی ک بعد از شنیدن خبر پیشرفت کسی بهت دست میده.معرف شخصیت درونته.
2728
خواب 

خواب

یه شهریوری😊 عاشق پیتزا 😋داری یه جوجه رنگی به نام رایان 🐥یه مامان قوی شاد مهربون😁 معتاد گوشی😐و نی نی سایت 🙃 کاربری ۱۲ امه تورو خدا رحم کن نی نی یار جان😘تیکر تولد ۱سالگی گل پسرمه😍تا امکانات سایت پس نگیریم اروم نمیگگگییریییم
2740

همین الان ساعتم ۱:۱۰ دقیقه شبه داره با دوستاش پابجی بازی میکنه منم تو گوشی هی تنبلی میکنم ک برم توالت حمام رو ضدعفونی کنم شانش من یه تاپیک خوب هم نیس ک بخونم بهتره برم ب کارم برسم

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

گور به گور شده داره با دوست دخترش لاو میترکونه حتما 

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃