2733
2739
منم  استقلالی شدید😂

🤣

احترام گزاشتن ب عقاید دیگران نشانه شخصیت شماست دوست عزیز🙂🌴☀️🌵💋..........با افتخار پرسپولیسی ام ♥️♥                    مین را ایذییت نیکینید🦖😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا اینکارو نکن که از چشمش بیفتی  خودش فهمبده که اون ادما بدردش نمیخوردن  پس دستی دستی ...

حسودیم میشه خب دوس ندارم وقتی یادم میاد اعصابم خراب میشه خودشم میگه هر چی بوده تموم شده من تو رو واسه یه عمر زندگی انتخاب کردم 

2728
اخی عزیزم. درست میگین سخته. بچه نداری؟ من دخترم اومد خیلی راحت تر شد برام 

نه،همه امیدم به بچه س که بهتر بشه شرایط

دوست خوب نی نی سایتی من،چقدر خوبه که اولین نسخت تو هرتاپیکی این نیس که ببین به نظرم شوهرت داره هرز میپره یا ببین من نمیفهمم چرا تو این زندگی موندی طلاق بگیر.چقدر خوبه که راست یا دروغ فخر نمیفروشی حالا بخاطر  اخلاق همسرت یا موقعیت مالی یا...چقدر خوبه که درک میکنی عقاید مذهبی ادما باهم متفاوته،چقدر خوبه که پای تاپیک یه کاربر غمگین که داره درددل میکنه نمیای بنویسی خب که چی.من افتخار میکنم دوستی مثل تو دارم و خوشحال میشم فقط امثال تو با من حرف بزنن اینجا.زندگیت غرق شادی و ارامش🌹
2740
تو جاده.پشت فرمون.دنبال یه لقمه نون حلال.الان ۴ روزه ندیدمش.دلم خیلی هواشو کرده وقتایی که نیست خیلی ...

نامزدم منم الان تو جاده پشت فرمون هست انشالله خدا مواظب همه راننده ها باشه 

بغل دستم نشسته داره این تاپیکو با من دنبال میکنه  میگه : این کیه که کار داره به شوهرای مردم ...

😅😅😂

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
  من منم من منم خواهر داماد منم

سلام دوست عزیزاگه میشه به من درخواست دوستی بدین بابت امضاتون صحبت کنیم.

منم مشکل شمارو داشتم ولی خداروشکر حل شد.

میخاستم روشمو بهت بگم....اگه دوست داشتی...

استارترعزیز....ببخشید وسط تاپیک شما ...شرمنده