2733
2734

سلااااااااااااااااام 

حالا که پربازدید شده لطفا

برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

ریشه کن شدن ویروس منحوس

صفر شدن فوتی ها

صفر شدن مبتلا ها

موفقیت ایران در واکسیناسیون

حفظ امنیت ایران ******

ازدواج همه جوونا.سبز شدن دامن منتظران نی نی.سلامتی همه بچه ها

سلامتی همه پدرومادرا.شاغل شدن همه بیکارا

صاحب خانه شدن همه مستاجرا

هم لطفا دعا کنید

و صلواتی هم هدیه به روح بلند سردار دلها ، سردارشهید حاج قاسم سلیمانی و یارانشون

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل لولیک الفرج بحق الحسین

اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سرالمستودع فیها

بعدد ما احاطه به علمک

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فک کنم مغازس و با اون خانمه که جنس میاره داره فک میزنه،بحث کردیم فحش بارونش کردم رفت،انقد گریه کردم😔

تیکر کنکورمه 📚                                                              برام دعا کنید مرسی😚
2740

ماموریت یک ماهس😞

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)
وااا چی میگی روانی میگم کاچی دوس ندارم اصلا برای اینکه دلش نشکنه چند قاشق خوردم حالم بد شد  چر ...

من فکر خودم هستم ولی شما یه فکری به حال تربیت خودت بکن.

روانیم خودتی

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ