2737
2734
عنوان

دکترای نفهم و نفهمیدن مشکل دندان

| مشاهده متن کامل بحث + 1743 بازدید | 132 پست
خب بین دندون ۴ و ۵ درد داری ینی هردو باید عصب کشی شن  انجام دادی هر دورو ؟

اره عصب کشی کردم مشکلی نداشت روکش گذاشت درد شروع شد چهار الی پنج ماه داره میگذره پیش هر دکتر میرم منو پاس میدن به این و اون هیچکی زیر بارش نمیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روکش کردم دندونمو بین دندون 4 و 5 درد داره ک از شدت درد نمیتونم غذا باهاش بخورم یکی میگه 6 بکش درست ...

وقتی روکش میکنی چند روز طول می کشه تا لثه و دتدونا به هم عادت کنه بعد هم اگه روکش بلند باشه با دندون پایینی یا بالایی برخورد میکنه و درد میگیره باید تلاش بزنن تا کاملا اندازه باشه 

2728
اره عصب کشی کردم مشکلی نداشت روکش گذاشت درد شروع شد چهار الی پنج ماه داره میگذره پیش هر دکتر میرم من ...

نخ دندون میتونی بکشی؟ درد موقع غذا خوردن و جویدن؟ درد خود بخودی هم داری؟ 

روکش کردم دندونمو بین دندون 4 و 5 درد داره ک از شدت درد نمیتونم غذا باهاش بخورم یکی میگه 6 بکش درست ...

ببین احتمالا کانال لثت خشک باشه 

من یه عقل کشیدم چهل روز جیغم آسمون بود بعد یه دکتر اینو بهم گفت 

دگزا تزریق نکرد برات ؟

خب شمادوتاتون خیلی سنتون کمه الان توسن شوهرت پسرای امروزی خداروهم بنده نیستن باکله های پرازبادشون چه برسه بخوادحرفای شماروگوش کنه حداقل توعقدمیموندین یکم سنتون بیشترمیشدبابا

2740

عزیزم همینه بعد که ازشون گلایه میکنی زبون دارن اندازه خیابون ولیعصر،الان اتفاقا من داشتم یه مطلب میخوندم،نوشته بود وکلا و قضات دارن به این نتیجه میرسن تو ایران  روانشناسها  و مشاورین عامل اول طلاق زوجین هستن و تشویق به طلاق میکنن،دندانپزشکها رو نگو که من دندون عقلم رو پونزده  تا دندون پزشک رفتم  گفتن جراحی دندون عقل کار ما نیست،متخصصین تغذیه  هم فقط بنگاه خوراکی شدن ،خدایی یه تغییر  موضع  باید بدن به مافیای پزشکی