2733
2734
عنوان

لباساشو پس دادم .ادم بیشعور

413 بازدید | 23 پست

خواهر شوهرم لباس دخترشو که نسبتا نو بودن کوچیک شدن داد بدخترم . من نیاز مالی نداشتم . که بخواد کمک کنه. . چون دیدم. میگه حیف مثل خواهرشه. نزدم تو حالش گرفتم.ولی چند ماه پیش به رخ شوهرم کشید اره تو عرضه پول داوردن نداری . ...

زن چون پول خرج کردی داره منفجر میشه هزار تا حرف تحمت بد دیگه

منم نمیخاستم پس بدم .ولی وقتی دیدم بی ادبه همه رو جمع کردم. شوهرم بره بده. بهشون . تو کل فامیل ابروم بردن . 

هی خدا من که واگذارشون کردم بخودت 

عصابم دفتر نقاشی بچه ۳ ساله خطخطیهکاش کی پیداشه مارو از مملکت  ببره .  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عنوانتو به خودم گرفتم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

یه دخترم پرانرژی،،،،،پرسپولیسی،،،،شیرازی،،،نام کاربری هرررچی میذاشتم تایید نمیکرد،،،،،،متولد ۲۵آذر ،،،،،،،بسیاااار هنرمند،،،، تیز هوشان قبول شدم اما به خاطر اینکه نمیخواستم از دوستام جداشم نرفتم😑،،،،،،،منو تو تاپیک جن دیدید گزارشم بزنید،،،،قبل از عضویت یه سال خواننده خاموش بودم،،،،،،،شیمی دان آینده،،،،،از خیلیاتون سوال درمورد نحوه گذاشتن امضا و پروف سوال کردم هیییچ کس بجز ژیناگلمن و خاله الی۱جوابمو نداد😣،،،،،بهم نگید بچه من تو تماااام تاپیک های بزرگونه میاااام و خیییلی منحرفم،،،،، راستی کل خاندانمون اشرافی و ثروتمند هستند،،،،، خب چون الان هی بابام میگه بیا شام بخور باید برم بعدا میام دامشو مینویسم،،،،رااااستی تپلو ام😑
2738

یادم خودمون افتادم بابام کرونا گرفته بود کل مسئولیت خونه افتاده بود گردن ما به اضافه پرستاری از بابام اون وقت عمم اینا کل فامیل و پر کرده بودن بریم سوپ درست کنیم داداش بخوره ابرو نزاشتن واسه ما 😐

🌻 فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا 🌻                                               دوت دیریام 🌊😎
یادم خودمون افتادم بابام کرونا گرفته بود کل مسئولیت خونه افتاده بود گردن ما به اضافه پرستاری از بابا ...

واقعا کمکاشون یخوره فرق سرشون

وا خوبه داداششه. حالا من برعکس کلی لباسای نو پسرمو دادم به خواهرشوهرم حتی واسه، مراسم ها عروسی ها، هم لباسای پسرمنو میپوشوند،یعنی در این حد لباس خوب بهش میدادم.اخر دیدم کلی حرف پشتم درست کرده،الان هرچی بمونه میدم نیازمند حداقل یه دعا به جونم میکنه،دیگه هیچی بهش نمیدم

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
الان مثلا چرا میندازی گردن خدا؟!  این خودش یک نوع ناشکری هست.  من هم وقتی مهمد کودکم برا ...

منم  اولش ناراحت نشدم دقت کن نوشت ابروم همجا بردن. برخ شوهرم کشیدن. که شما ندارین بدختین از این حرفا .بعدم بخدا نگم. چکار کنم. 

2706