2737
2739
عنوان

اونایی که بچه ندارن یا اصلا ازدواج نکردن خوش به حالتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1714 بازدید | 113 پست
یعنی عاشقش شدی یا سنتی

ن عاشقش نشدم یه نفربهم معرفی کرد منم شرایطم سخت بود گفتم ازدواج کنم به ارامش برسم ولی نشد

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن عاشقش نشدم یه نفربهم معرفی کرد منم شرایطم سخت بود گفتم ازدواج کنم به ارامش برسم ولی نشد

شرایطت واقعا سخته.اینو بدون هرکدوم ازما یه مشکلات بزرگی داریم.انشالله که مشکل تو فقط بچه ها باشن.باهمسرت خوبی

عزیزم من دوتا بچه دارم با کمکی قبل کرونا نا نداشتم معلومه جهار تا نابود می کنه یه کمکی بگیر 

هی عزیزم بجز خدا هیچکس رو ندارم که کمکم کنه 

2728
شرایطت واقعا سخته.اینو بدون هرکدوم ازما یه مشکلات بزرگی داریم.انشالله که مشکل تو فقط بچه ها باشن.باه ...

اره دوستش دارم 

هی عزیزم بجز خدا هیچکس رو ندارم که کمکم کنه 

عزیزم الان موقع کروناس من شرکتی هارو نمی شناسم یا میخوای بگردم شماره کسی که میومد رو برات پیدا کنم ج‌هالتا خیلی سخته یکی بیاد کمکت کمه

عزیزم الان موقع کروناس من شرکتی هارو نمی شناسم یا میخوای بگردم شماره کسی که میومد رو برات پیدا کنم ج ...

ن عزیزم ممنون منم بخام شوهرم نمیذاره

2738
ن عزیزم شوهر اولم معتاد بود بعداز 4 سال ازش جداشدم ازش خوشبختانه بچه نداشتم خیلی پشیمونم که دوباره ا ...

چقد شرایطت سخته عزیزم  خدا به دلت صبر و ارامش بده ولی میدونی چقد ثواب میکنی  مطمعن باش عاقبت خودت و بچه هات به خیر میشه ان شالله 

عزیزم چقدر مشکلات داری دلم گرفت 😔

ببخشیدا شماهم ناراحت شدین عادت کردم به مشکلات فقط برای ارامش روح وروانم دعاکن ممنون

شوهرت چکاره ؟ خرج ۴ تا بچه زیاده تو این وضعیت اقتصادی کاشکی یکی میاوردی از خودت 

شوهرم کارگره دامداریه این بچه اخریم ناخواسته شد

2706