2733
2734

بچه ها خواهش میکنم کامل بخونید و اگه میتونید راهنماییم کنید

ما ده ساله  ازدواج کردیم  سال های اول ازدواج شوهرم شروع کرد از کارای مردای فامیل برای من گفتن یعنی خیانتاشون شوهر خاله وشوهر عمه و دایی و....

مردایی که زندگی های خوبی داشتن همه حسرت زندگیشون میخوردن با جزییات کامل اسم وادرس زنه هم میگفت بهم

میخاست بگه من خیلی خوبم مثلا

این بین یه بار فهمیدم تو یه گروه تو لاین بایه دختر صحبت میکنه همون روز اول فهمیدم و گوشیشو شکست و اون دختر گم شد

چند سال بعد  از یه خانومی که چند سال از خودش بزرگتر بود خرید میکرد از یه استان دیگه با فاصله زیاد از شهر ما ولی مکالمه هاشون کم کم طولانی شد و هر چقدر میگفتم میگفت کاریه 

تا اینکه اون خانوم ازدواج کرد و دیگه خرید همسرم هم ازش قطع شد 

گفتم چی شد یهو گفن از وقتی ازدواج کرده دیگه زیاد جواب تلفن نمیده و ... فک کرده چه خبره مثلا من متاهلم خودش میگفت صدات ارامش میده  حالا فک کرده منم منظور دارم

شوهرت مشکل داره

کرم از خود درخته

مسئله اصلا مسخره نیست

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

واس همینه میگ منع نکنیک ک سرتون نیاد

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2738

تا یکم تلفنش مشغوله جواب میده خیلی بد باهاش حرف میزنم اونشب که با یه زن تقریبا 50 ساله سر مسئله کاری حرف زده بود بهش پشت تلفن گفتم غلط کردی با اون حرف زدی  دوستاش و همکاراش شنیده بودن خیلی ناراحت شده بود میگه اگه واقعا اذیت میشی بیا جداشو

بنظرم این مسائل مهمن کسی که ذاتش خرابه هرچقدرم سرش شلوغ باشه کارخودشو میکنه

انقد موش توزندگی مردم نندازین خواهشا

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40