2737
2734

من کردم سطحی نبود اندازه یه نخود بود جاش موند

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند مدت هست

الان پنج ساله لیزرش کردم از اولش جاش موند الانم هست

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
2728

من لیزر کردم جاش اصلا نموند بستگی ب پوست هر طرف داره وسنش هر چی سن کمتر باشه کلاژن سازی پوست بیشتره

هیچوقت از ازرشهایت واسه کسی دست نکش!!!!!!!  ک اگ ی روز اون ادم ازت دست بکشه  تو میمانی و یک عمر بی ارزشی😔
کرمی چیزی هم استفاده کردی

آره بعد از لیزر بهترین کرمو خریدم خارجی بود ولی جاش موند بازم

2738
نه حاش نمیمونه برو جای درست درمون و بعدش زینک به همراه ترمیم کننده بزن هرچی بیشتر بهتر ینی مثلا ۲۰رو ...

زینک چی هست من تا ب حال استفاده نکردم چون چند بار خال برجسته لیزر کردم ولی استفاده ای نداشتمه

خدایا کمکم کن.... 🙏