2737
2739
عنوان

رفتم سونو گفت ۳۴ورو ۶ روز

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 31 پست
ان شاالله من ۶ خرداد

میگم یه سوال دور سر بچت چند هفته زده بود سنو

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فک کنم BPD زده ۳۴و ۵

من ۳۲ هفته رفتم برام زد ۳۴ هفته دوهفته جلوتر 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
حالا فردا میرم دکتر 

شما که خوبه گلم  برا من دکتر گفت پسرم سرش بزرگه 

2738
ای جون ان شاالله همیشه سالم وسلامت باشن . پس منم الکی استرس نداشته باشم  هر چی دکترم گفت قبول ...

اره اصلا نگران نباش عالیه وزنش 

فقط استراحت کن و فکرای بی خود نکن عزیزم

لطفا لایک نکنید😒😒😒
شما که خوبه گلم  برا من دکتر گفت پسرم سرش بزرگه

ان شاالله چیزی نیست .من دخترخواهرشوهرم با اطمینان گفتن بچت شکمش بزرگ و سندرومی باید سری سزارین بشی اونم بیخیال برگشت خونه هفته بعدش زایمان کرد طبیعی راحت .فقط دختریش ۴و خردی بود ولی تو ۲ سالگی نافشو عمل کردن گفتن برامدگی داره

ان شاالله چیزی نیست .من دخترخواهرشوهرم با اطمینان گفتن بچت شکمش بزرگ و سندرومی باید سری سزارین بشی ا ...

نه چیزیش نیست پسرم دکتر گفت 

چون دور شکمشو و دور رونش هم به هفته بارداریت نمیخوره بالا تره بچت درشته 

دخترمم که دنیا اومد وزنش ۴۲۰۰ بود 

2706