2733
2734

امشب تنهایی اومده خونه ما باهاش درس کار کنم ماهی گذاشتم حالا شنیدم سر ماهی رو میخورن برا هوش خوبه چجوری بپزم بدم بهش؟ سر کامل رو بپزم؟ یا مغزش باید دربیاد پخته شه؟ 

( لطفا تو تاپیک های مربوط به غذا اه و پیف نکنید یا استیکرای چندش نذارید به هرحال یه عده این غذاهارو میخورن)

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

جاریت نکشتت یوقت

سر ماهی سفیدو فقط میخورن

و روش خاصی نداره با کله سرخ میکنن ماهیو بعدم مغزشو درمیارن میخورن هرکسیم دوس نداره

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

به بچه مردم سرخودچیزی نده مریض میشه یا حساسیت پیدا میکنه یا مادرش ناراحت میشه به مادرش بگو خواست خودش میده

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤
2738

سره ماهی رو که کامل نمیتونی بدی بهش بخوره.مغزشو میدن.بزار بپزه با خوده ماهی بعد از وسط نصفش کن معزشو میبینی

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
خب مغزش باید دربیاد ؟ یا چی

نه همیتجوری انداخت تو کلی سبزیجات

بنظرم بعد پخت میشه مغزشم درآورد قاطی کرد

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
جاریت نکشتت یوقت سر ماهی سفیدو فقط میخورن و روش خاصی نداره با کله سرخ میکنن ماهیو بعدم مغزشو درمیا ...

وا چرا بکشتم اتفاقا به پسر جاریم گفتم واسه هوشت خوبه اگه میخوری درست کنم گفت اره 

ماهی سفید نیست عزیزم سی بس هست

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
2706