2737
2734

من ۲۰ سالم پرستاری میخونم ولی ترم اولم ینی هیچ درامدی فعلا ندارم ایشون ۲۵ هس ودرسشو تموم کرده والان پرستاره ودوساله مشغول به کاره وپدرش براش یه اپارتمان گرفته ماشینم نداره اخلاقشم خوبه به نطر شما الان این پسر اوکیه برای ازدواج شما بودین قبول میکردین؟؟به نطرتون چندسال دیگه میتونیم خودمونو جمع وجور کنیم

راستش من قبلا چندتا خواستگار خیلی ادم حسابی داشتم که جواب رد دادم والان پشیمونم ولی خب دوس ندارم تو زندگیم سختی بکشم

نطراتتونو میشه بگین وکمک کنید ممنونم

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه

بنطرم مناسبه.االان مرستارها حقوق های خوبی میگیرن.میتونین باهم درامد خوبی داشته باشین به خواسته هاتون برسین

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اره خوبه

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2738
ی مرد پرستار درامد جالبی ندارع و لابد از پول شما هم میخواد استفاده کنه

هیچ اشکالی نداره ادم پول درمیاره برای زندگیش دیگه

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
ی مرد پرستار درامد جالبی ندارع و لابد از پول شما هم میخواد استفاده کنه

اتفاقا پرستار ها هم خیلی زود استخدام میشن هم حقوق نسبتا خوبی دارن

حتی میتونن برای تحصیل و زندگی در کشورهای دیگ هم مدارکشون رو بفرستن خیلی زود پذیرششون میکنن

Throw out butterflies
2706