2737
2739

چون خیلی ذوق داشتم زودتر رفتم گرفتم 

همههه چی داره اصلا چیزی نیست که لازم داشته باشه منم تنها چیزی که خیلی خوشم اومد 

یه هودی جین هست + کلاه 

شد ۶۰۰ تومن 

که میزارم تو باکس و خوشگلش میکنم

حالا به نظرتون گل هم بگیرم ؟؟؟؟؟

تعداد رای : 45
نظرسنجی
همین هودی و کلاه مناسبه
17
37%
گل هم بگیر
16
35%
کمه کلا
1
2%
زیاده کلا
11
24%
شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  

کو؟ 

خدایا خودتم شاهد بودی که چقد سختی کشیدیم و چقد دلمون شکست و همچنان دل میشکونن.. به هر سازی ک این روزگار زد رقصیدیم...خدایا بند دلمو محکم کن انقد محکم که هیچ وقت پاره نشه🥺به ما صبر و توان و تحمل بده تا از امتحان تو سربلند بیرون بیایم🙏(از خیلیییی از آدما گله دارم همشونو روز قیامت تسویه میکنم) اگه ی صلوات ب نیت رز من بخونین ی دنیا ممنونتون میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

۶۰۰ تومن واس دوس پسرت کادو ولنتاین گرفتی

لنتی چرا پسر نشدم

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

کافیه. سوپرایز بزرگتر رو بزار برا روز مرد

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2740
عکساشو بزار😍😍

دورت بگردم هودیش سایزشو باید عوض میکردم دادم دوستم رفته عوض کرده چون محل کارش نزدیک اونجاست 

شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  
چ زیاد همه مناسبتا اینقدر خرج میکنی ؟؟؟؟ من ک فقط تولد    

تولدش ۱ تومن خرج کردم 

واسه یلدا هم ۲۵۰ 

حدودا ۶ ماهه با همیم 

کو؟ 

عشقم الان دستم نیست هودیش دادم دوستم برده سایزشو عوض کنه 

2706