2737
2739
عنوان

سرکلاژ ناموفق

| مشاهده متن کامل بحث + 17422 بازدید | 117 پست
سلام مجدد عزیزم شنیدم که ضربه یا فشار خون یا مشکل انعقادی میتونه باعث ایجاد این مشکل بشه 

سلام عزیزم منم دوقلو دختر وپسر داشتم تو هفته پونزده سرکلاژ کردم آنومالی رفتم گفتم دکتر انقباض دارم گفت طبیعیه ولی بهم قرص وآمپول داد دهانه رحم هم ۲۷بود اما هفته ۲۲کیسه آب بچه ها اومد تو واژن و نخ سرکلاژ رو کشیدن حالا من بخوام دوباره باردار بشم واااقعا میترسم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم ....من بعد چهار تا سقط و یه بار هم سرکلاژ نا موفق شکر خدا الان رسیدم به هفته ۲۸ ..... 

قربون دلت بشم که خیلی گرفته ...درکت می کنم...جای من باشی چی میگی ....

ولی تو کلت به خدا ...امروز با رفیقم صحبت میکردم که تو مطب دکتر با هم آشنا شدیم گفت امروز اولین سالگرد دوقلوهامه و الان شکر خدااا هفته ۳۴ یه گل دختر داره الان پیامتونو خوندم خییلی تعجب کردم ایشون هفته ۲۳ کیسه آبش اومد پایین و نخ سرکلاژ و باز کردن و دختر و پسرش و از دست داد 

ببین چه شرایط مشابهی ....انشالله خدا هرچه زودتر جاشون تو دلت پر کنه 

صحبتهای صفحه قبلمو بخون من ۱۲ هفته انقباض داشتم ....با آمپول و شیاف برطرف میشه خیالت راحت فقط دوز دارو مهمه من سری پیش هر دو هفته پرولوتون ۲۵۰ میزدم ولی الان هفته ای یدونه پرولوتون ۵۰۰ و هر شب شیاف 

این دوستم که صحبتشون شد حتی هفته ۲۸ یا ۲۹ پساری هم گذاشتن 

2731

ببخشید اگر طولانی شد ....انشالله این سری هفته ۱۳ سرکلاژ میشی و با استراحت و استراااحت و داروها یی که میدن ...توکل به خدا تا آخر بارداری پیش میری 

کسی هم که سرکلاژ میکنه خیلی مهمه منی که دوبار تا حالا سرکلاژ شدم بهت میگم پیش هرکسی نرو 

وای عزیزم قربون دل شکستت.خیلی سخته.من خودم هم تقریبا مثل شمام ولی با شرایط سخت تری .دوقلو داشتم اونم ...

سلام عزیزم اگه ممکنه بهم پیام بده تورو خدا تازه بچه هامو از دست دادم دارم روانی میشم نیاز به کمکتون دارم 09374262212

سلام عزیزم ....من بعد چهار تا سقط و یه بار هم سرکلاژ نا موفق شکر خدا الان رسیدم به هفته ۲۸ .....&nbs ...

سلام سنجاقک جون تورو خدا اگه پیاممو دیدی بهم پیامک بده یا تو واتساپ باهام تماس بگیر تازه بچه هامو از دست دادم هیچ امیدی ندارم به راهنماییت نیاز دارم ..من پنج روزه بجز آب چیزی نخوردم 09374262212

2740
نمیدونم خدایا دارم دق میکنم 😭😭😭😭😭با وجود این همه دارو بازم زایمان زودرس گرفتم چند روز انقباضات ...

ساناز جان تورو خدا بیا وبه من زنگ یا پیام بده وبگو چکار کردی منم بچه هامو از دست دادم الان پنج روزه بجز آب وسرم غذایی نخوردم دارم میمیرم منتظر زنگ و راهنمایی هاتون هستم 09374262212

سلام عزیزم اگه ممکنه بهم پیام بده تورو خدا تازه بچه هامو از دست دادم دارم روانی میشم نیاز به کمکتون ...

سلام شیلانه جان یه گروه هست گروه سرکلاز شکمی یه سر اونجا بزن چون خیلیا مثل تو عزیزاش رو از دست دادن خیلی کمک میکنه بهت .تا حدودی میفهمی مشکلت چی هست 

ببین منم 4تا سقط 17هفته داشتم با وجود دوبار سرکلاژاصلا تا امید نشو فقط به خدا خدا خدا توکل کنالان یه ...

عزيزم ميشه بگي دفعه آخر چكار كردي كه موند؟ من با وجود سر كلاژ و خلقه و استراحت مطلق و لگن گذاشتن توي ٢٤ هفته از دست دادم قبلي تو هشت هفته يكي ديگه هم همون اولاش

موفقیت من زمانی آغاز شد که نبردهای کوچک را به جنگجویان کوچک واگذار کردم.دست از جنگیدن با کسانی که غیبتم را می کردند برداشتم.دست از جنگیدن با خانواده همسرم کشیدم.دیگر به دنبال جنگیدن برای جلب توجه نبودم.سعی نکردم انتظارات دیگران را برآورده کنم و همه را شاد و راضی نگه دارم.دیگر سعی نکردم کسی را راضی کنم که درباره من اشتباه می کند. آنگاه شروع کردم به جنگیدن برای اهدافم، روياهايم،ايده هايم و سرنوشتمروزی که جنگ های کوچک را متوقف کردمروزی بود که مسیر موفقیتم آغاز شد. هر نبردی ارزش زمان و روزهای زندگی ما را ندارد. نبردهایمان را عاقلانه انتخاب کنیم.ژوان وایس
2706