2726
عنوان

سرکلاژ ناموفق

17187 بازدید | 117 پست

دوستان سلام تو رو خدا بیاید کسی تجربه سرکلاژ ناموفق داشته ؟ من بارداری اولم زایمان زودرس توی ۲۲ هفته داشتم بارداری دومم سرکلاژ شدم و شیاف و امپول پروژسترون میزدم ولی بازم تو هفته ۲۵ با درد و انقباض رفتم بیمارستان و دوباره کوچولوم پر کشید و رفت بخاطر عرضی بودنشم سزارینم کردن توروخدا اگه کسی شرایط منو داشته و بعدش بارداری موفق داشته بیاد راهنماییم کنه چه اقداماتی کردین چه دکتری رفتین بخدا که چند شبه خواب ندارم همش مث کابوس جلو چشممه 😔😔😔😔😔😔😔

خدایا یه معجزه بهم نشون بده 😭😭😭😭😭😭

قبلش درد و خونریزی داشتی ؟ امپول و شیاف مصرف نکردی قبلش؟ 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم انشالله که خدا کمک میکنه و بارداری موفقی خواهی داشت.دختر خالم همینطور بود.سرکلاز کرد باز شد  حتی یه کار دیگه ام کرد مثل حلقه انداختن ولی اونم نموند.تنها کاری که کرد استراحت مطلق بود.استراحت مطلق که بهت میگم واقعا مطلقا.حتی لگن میاوردن زیرش.خوابیده حمامش میکردن.شکر خدا بچه به موقع به دنیا اومد

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2728

عزیزم خیلی ناراجت شدم ...ایسالا ایندفعه نبنی نازتو ثحیح وسالم میگیری بعلت  دوست منم یه بار ۱۸هفته یه بارم ۲۲هفته مثل شماشد الان بارداره ۲۲هفتشه ازاول سرکلاژ کردن وپساری گذاشتن واستراحت مطلقه کاملا 

عزیزم اول برو.از لحاظ سقط مرز بررسی شو.آزمایشات ایمنی و انعقادی....بعدش سرملاژ نکن.پساری کن یا همون حلقه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
چرا اخه دهانه رحمت ات شل میشه کجا زندگی میکنی

نمیدونم خدایا دارم دق میکنم 😭😭😭😭😭با وجود این همه دارو بازم زایمان زودرس گرفتم چند روز انقباضات بدون درد داشتم شب درد زایمان گرفتم بیمارستان رفتم نوار درد گرفتن گفتن انقباضات شدیده الان دهانه رحمت پاره میشه نخ سرکلاژو کشیدن چند ساعت بعدشم با درد خیلی زیاد کیسه ابم ترکید اما جنین عرضی بود نمیومد خونریزی خیلی زیادی کردم اورژانسی سزارین شدم 😭😭😭😭😭😭😭😭دلم خونه دیگه نا امید شدم 

ببین شرایط شما ربطی به سرکلاژ نداره علت زایمان زودرس شما باید مشخص شه که چیه و درمانش کنید ممکنه از غلظت خون باشه ممکنه رحمت دو شاخ باشه بچه نتونه رشد کنه چه میدونم این سری قبل از بارداری کاملا بررسی کنید 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
قبلش درد و خونریزی داشتی ؟ امپول و شیاف مصرف نکردی قبلش؟ 

نه خونریزی نداشتم از اول بارداری شیاف میزاشتم از ۱۶ هفته هم امپول پرولوتون 

عزیزم انشالله که خدا کمک میکنه و بارداری موفقی خواهی داشت.دختر خالم همینطور بود.سرکلاز کرد باز شد &n ...

برام دعا کنید بخدا خیلی داغونم دیگه میترسم باردار بشم دوباره 

نه خونریزی نداشتم از اول بارداری شیاف میزاشتم از ۱۶ هفته هم امپول پرولوتون 

دلیلشو بررسی کن ..طول دهانه رحمت نمیدونی چند بود ؟ منظورم طول سرویکس

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
برام دعا کنید بخدا خیلی داغونم دیگه میترسم باردار بشم دوباره 

برات صلوات فرستادم گلم 

خدایا نفرین نمیکنم فقط واگذار میکنم به خودت .....خودت مثل همیشه می‌دونی چیکار کنی.... می‌دونم صبر تو چهل ساله
ببین شرایط شما ربطی به سرکلاژ نداره علت زایمان زودرس شما باید مشخص شه که چیه و درمانش کنید ممکنه از ...

رحمم دوشاخ نیست ولی قصد دارم چند ماه دیگه برم مرکز سقط مکرر ابن سینا دلیلشو بغهمن فقط میخام کسایی که این شرایطو داشتن از تجربیاتش استفاده کنم واقعا خیلی سخته ۶ ماه جگر گوشتو تو شکمت داشته باشی بعدش بره بدون بچه بیای خونه سینه هات شیر بیاد اما نی نیت نباشه که شیر بخوره دیگه خسته شدم 😪😪😪😪😪😪😪

2706