2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عمه جونم

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤

برادرم برای رفتن بدون هیچ کمک مالی و پارتی و .... از کشور

همشو داشت و میتونست استفاده کنه ولی یک دلارم از پدرم نگرفت پارتیشم استفاده نکرد و کاملا خودساختست الان بعد از ۸ سال با وجودی که رو پا بلند شدن تو کشورهای غربی برا یه مهاجر بسیار بسیار سخته

2738

رستگار رحمانی تو ذهنم‌اومد

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
برادرم برای رفتن بدون هیچ کمک مالی و پارتی و .... از کشور همشو داشت و میتونست استفاده کنه ولی یک دل ...

برادرت شریک زندگی نمیخواد؟🤣😎

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

یکی رستگار رحمانی .... 

یکی هم  استادمون تعریف میکرد که یه کوهنوردی از کوه سقوط میکنه له و داغون میشه  به جوری که ۳ سال مداوم عمل داشته 

تمام بدش کوبیده میشه  و نمیتونسته تکون بخوره

بعدشم دوسال تلاش میکنه تا بتونه راه بره و فوبیای وحشتناکی از ارتفاع داشته   حتی ارتفاع کم 

اما دوباره دماوند رو فتح میکنه   و روی یه پرچم از دکتری که زندگیشو نجات داد تشکر میکنه  روی کوه .... 

به نظرم اگه ناامید میشد هیچوقت نمیتونست راه بره 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
2706