2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
وا خجالت نداره بعد یه مدت میبینی که لباس بالاست و خودت و بچه خوابتون برده

وای جدی؟من چرا انقد خجالتی ام حالا. توی بیمارستان برای اولین بار خجالت میکشم شما راحت بودین؟

از همون روزای اول برات میشه یه چیز خیلی عادی و روتین..تازه از انجام دادنش لذت هم میبری

من از سوهرم حتی خجالت میکشم چه برسه به بقیه. کلا اخلاقم بده خیلی خجالتیم از الان فکرمو درگیر کردم

منم خجالت میکشیدم..دخترم شیرخشکی بود

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2738
تو بیمارستان که پرستار  اومد خودش لباس رو داد بالا و دهن بچه ام گذاشت توش به سرعت جت.من اصلا نف ...

اینطوری باز خوبه پرستارر اینکارو بکنه. من دوس ندارم مادرشوهرم و... بیان جلو

من از سوهرم حتی خجالت میکشم چه برسه به بقیه. کلا اخلاقم بده خیلی خجالتیم از الان فکرمو درگیر کردم

برای چی میگن حس مادری تنها حسیه که تا بچه دار نشی بهش نمیرسی؟بخاطر همین چیزاس...

تو برای بچت حاضری جونتو بدی ؛ این چیزا که سهله

اینطوری باز خوبه پرستارر اینکارو بکنه. من دوس ندارم مادرشوهرم و... بیان جلو

دفعه اول که شیر بدی دیگه خجالتت می ریزه. اصلا با این چیزا فکرنکن با این فکرکن که یه گوگولی مگولی میخواد با وجود تو به آرامش برسه. 

زندگی درگذر است زیبایی ها را دریابیم.
دفعه اول که شیر بدی دیگه خجالتت می ریزه. اصلا با این چیزا فکرنکن با این فکرکن که یه گوگولی مگولی میخ ...

من به اخلاقای بدی دچار شدم توی حاملگیم. یکسره دارم فکر مبکنم ننیدونم طبیعیه یا نه

2706