2733
2739

ما نامزدیم ولی عقد نیستیم فعلا اجازه ندارم شبا بیرون باشم و برم خونه فامیلایه نامزدم 

دیروز شوهره دخترعموش زنگ زد به نامزدم که بیا خونمون فردا و پارتیه طوریه و مشروبه و اینا نامزدمم گفت چون خانومم نمیتونه بیاد منم نمیام

بعد امروز یکی از رفیقایه مشترکشونو فرستاده بود جلو که نامزدمو راضی کنه که انقد گفت و گفت حس میکردم نامزدم ته دلش دوست داشت بره ولی گفت بخاطره نگین نمیام 

نزدیکایه ساعته ۵ دیدم یهو دختر عموش پیام داده که بدونه خانومت بیا خوش میگذره بعد نامزدم گفت نه نمیام یهو دیدیم زنگ زد نمیدونست من پیششم تاحالام منو ندیده 

دیدم برگشته میگه بیا خوش میگذره 

بعد با یه حالته دلسوزی برگشته میگه اخی باباش نمیزاره؟؟؟

شما بودید ازین رفتار ناراحت نمیشدید؟؟؟

خب این دیگه متاهله یه ادمه جدید اومده تو فامیلتون واقعا این چه کاریه که مثلا نامزده من ترغیب بشه بره بعد بینه ما دعوا بیوفته؟؟؟

بهش میخندیدم اسکللل  

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        

بره بمییرهههه😒

اگه آرامش میخوای هیچ کدوم از اتفاقلب خودمه ولی هرموقع باهاش بحث میکنم طرف تورو میگیره🙄😒 سه تاصلوات می فرستی  واسه رسیدن ب هدفم😘خواهری بفرس😃ان شاالله به مراد دلتون برسید😻♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب مگه اون شوهر نداره؟

به نظرم شوهرت خیلی راحت میتونست جوابشون رو نده 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2738
چقدر بیشعوره بنظرم به مادرشوهرت بگو به مادره اون دختره بگه  یام خودت به دختره پیام بده

به مادرشوهرم‌گفنم ولی هم اون هم نامزدم گفتن که تو زیادی حساسی 

خب وقتی طرف میگه من بخاطر زنم‌نمیام تو چرا مدام میگی بیا بهت خوش میگذره

فاقد شعوره

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
2706