2733
2739
عنوان

شما براتون مهمه کسی ک طلاق گرفته ....

156 بازدید | 17 پست

حالا چ دختر چ پسر با کسی ک ازدواج نکرده ازدواج کنه ؟؟؟

یعنی براتون ملاک ؟؟؟یا ن خودش مهمه و ...

برای رسیدن ب ارزوم صلوات بفرستین خوشگلا، مچکرم😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بستگی داره

اگه آرامش میخوای هیچ کدوم از اتفاقلب خودمه ولی هرموقع باهاش بحث میکنم طرف تورو میگیره🙄😒 سه تاصلوات می فرستی  واسه رسیدن ب هدفم😘خواهری بفرس😃ان شاالله به مراد دلتون برسید😻♥️
2738

خودش مهمه. ولی خب اگر با یکی که شرایطش مثل خودشونه ازدواج کنن، خیلی بهتره. بخاطر اینکه هر دو تجربه‌ی زندگی مشترکو پشت سر گذاشته باشن. یکی بی‌تجربه و یکی باتجربه، یه کم سخت میشه. ممکنه به مشکل برخورن. البته اینم صد در صدی نیست. هر چیزی ممکنه. 

برام مهمه 

میگن طرف خیلی ادم حسابی و ادم درستیه!.. دزد نیست،حلال حروم سرش میشه، دروغ نمیگه و......یادمون رفته اینا وظیفه انسانی ما   نه آپشنهای ویژه....!!   (زاده پاییزم فصل خش خش برگااان ...🍁🍁کوردم و این یکی از افتخاراتمه😍عاشق ارایشگری ام 💇💇و هر روز تو رویا و خیااالم میبینم که به ارزو هام رسیییدم..من خیلی خوشبختم چون از هیچکس هیچ انتطار و توقعی ندارم .. من به ارزوهام قول رسیدن دااااادم.......✌😉 
ب چی ؟

دلیل طلاقش و..

اگه آرامش میخوای هیچ کدوم از اتفاقلب خودمه ولی هرموقع باهاش بحث میکنم طرف تورو میگیره🙄😒 سه تاصلوات می فرستی  واسه رسیدن ب هدفم😘خواهری بفرس😃ان شاالله به مراد دلتون برسید😻♥️
2706