2733
2734
عنوان

کاردرست چیه

96 بازدید | 21 پست

همسرم دستش تنگه 

منم بچه می‌خوام دکتربودم برام آزمایش نوشت

الان چون تاریخ آزمایش میگذره میگم برم دکتر برای دوماه دیگ بنویسه که دوباره ویزیت ندم بچه باشه واسه تیرماه یعنی پنج ماه دیگ الان بازمخالفه نمی‌دونم چیکارکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام. بچه روزیش رو میاره با خودش این وعده خداست و همیشه دیدم، شبها سوره واقعه بخونید برای گشایش رزق و روزی عالی هست.

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2738
وقتی وضعیت مالیتون اوکی نیست بچه دار شدن اصلا‌منطقی نیست

من الان نمی‌خوام بچه دارشم بعد اینکه وضعمون اوکی شد فروردین خوب میشه منم سه ماه جلوترمیخوام آزمایش بدم دیگ ولی این فکرمیکنه بعدازنایش باید اقدام کنیم

سلام. بچه روزیش رو میاره با خودش این وعده خداست و همیشه دیدم، شبها سوره واقعه بخونید برای گشایش رزق ...

ماهم هر روز مردم سومالی رو ک دعای بارون میکنن و هیچ خبری هم از بارون نیست رو تو گوشی و تی وی میبینم

جمعش کن لطفن

ماهم هر روز مردم سومالی رو ک دعای بارون میکنن و هیچ خبری هم از بارون نیست رو تو گوشی و تی وی میبینم ...

واقعا مردم سومالی چه ربطی به بچه دار شدن این خانم داشت؟ 

حالا حرف بی ربطتون به کنار، جمعش کن یعنی چه؟ 

کمی ملایم تر صحبت کنیم خدا دوست نداره کسی با بنده اش بد صحبت کنه دلش رو بشکنه🌹

حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
واقعا مردم سومالی چه ربطی به بچه دار شدن این خانم داشت؟  حالا حرف بی ربطتون به کنار، جمعش کن ی ...

ربطش ب برآورده شدن دعا بود

من فکر نمی‌کنم وضع مالی و روحیش ن جوری باشه ک بتونن بچه دار شن

شماهم این حرفا رو جایی نزنین بچه طفل معصوم مسولیت دارع

2706