2733
2739
عنوان

خانومایی که بیکارین و بچه ندارین چجوری خودتونو سرگرم میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 293 بازدید | 31 پست

سلامم. با چیزای خوب خودت سرگرم کنِ. قرآن بخون. دعا بخون. مثلا روزی5 صفحه قرآن با معنی بخون.  هرروز سعی کن زیارت عاشورا بخونی. کتاب خیلی خوبه. مطالعه. برنامه ریزی کن. حالت خوب میشه. اصلا معنویت. حال آدم خوب میکنه. .ذکر هم موقع کار یا بیکاری بگو. مثلا داری ظرف میشوری صلوات بده.ببین چه حال خوبی بیعت میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلامم. با چیزای خوب خودت سرگرم کنِ. قرآن بخون. دعا بخون. مثلا روزی5 صفحه قرآن با معنی بخون.  هر ...

چه سعادتی که اولین نظرتون به این قشنگی تو تایپیک من بود

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
2731
منم همیشه تنهام و حوصلم سرمیره هیچ سرگرمی ام ندارم😒

کدوم شهری؟

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕
اونایی که شوهرتون در طول روز اصلا نمیاد برای ناهار هم نمیاد ساعت چند میخوابین و ساعت چند بیدار میشین ...

منم عین شمام 

تایک خوابم بعد فیلم میبینم همراه بافتنی بعد ی دستی ب سرورو خونه میکشم باز موبایل و خیاطی و...خرید واشپزی ، اما چاق شدن ترجیحم موبایله بیشتر 

2738
چه سعادتی که اولین نظرتون به این قشنگی تو تایپیک من بود

آبجی. مهربونم. حتما تا وقت داری برو سمت معنویت و کارای خوب. به نظرم خدا این وقتا رو بهت داده تا استفاده کنی. نمیگم همش قرآن و دعا و ذکر بخون که خسته بشی. مجازی باش.اونا هم انجام بده.آشپزی کن. مطالعه.کن.ولی حین کار زیاد ذکر بگو. اگه خواستی تا بگم چه ذکری بگی البته همه ذکر خوبه

آبجی. مهربونم. حتما تا وقت داری برو سمت معنویت و کارای خوب. به نظرم خدا این وقتا رو بهت داده تا استف ...

بگو چه ذکرب واسه ارامش روحی خوبه

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
هنری چیزی نداری من بمحض بیکاری خیاطی میکنم یا بافتنی یانقاشی 

چرا خیاطی بلدم ولی اینقدر سریع میدوزم باز بیکار میشم 

چیا بلدی بدوزی

پیژامه خیلی دوختم😅

پیراهن

مانتو 

دامنم زنانی که کلاس میرفتم دوختم اما بعدش دیگه ندوختم 

سرویس خواب بلدم سرویس آشپزخونه 

پرده میدوزم 

تو اسن هفته برای خودم پرده دوختم 

2706