2737
2734
عنوان

ایا باردارم؟

171 بازدید | 12 پست

سلام خانما

حال و احوال

اونروز ی تاپیک زدم واسه اینک لک میشدم و پری نمیومد تا امروز ک یه روز از موعدم گذشته و بیبی زدم منفی بود بعد بلند شدم ی مقدارم زعفرون دم کردم خوردم .بعد زنگ زدم به دکترم بهش گفتم گفت احتمال داره باردار باشی فقط ازمایش بده بیبی نشون نمیده الان😑😑😑چیکار کنم پس با اون زعفرونی ک خوردم😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچ اشکالی نداره

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2731

خب چرا زعفرون خوردی؟

یعنی خودت میخوای باردار باشی یا نباشی؟

ان شاالله چیزی نیست

یکی از همسایه های ما سر بچه چهارمش نمی‌خواست اینقدر زعفرون خورد و وسیله سنگین بلندکرد، آخرم بچه اش خداروشکر صحیح و سالم به دنیا اومد

باید خدا بخواد

2738

شماهایی که ت‌ اقدامین حداقل ده روز عقب زدن پری طبیعی است بعد از ده روز اگه بازم پری نمون ازمایش خون میدی لعد شروع میکنی له گرمی خوردن اگه ازمایشت منفی بوذ

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست