2733
2739
عنوان

با همچین ادمی زندگی می‌کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 38 پست

🤔سعی میکنم رگ خوابشو بدست بیارم ک کتک نخورم

ن طلاق نمیگیرم و باهاش زندگی میکنم 

چون کاریه و دوسم داره و رفیق بازم نیس 

پولم ک خودمم ی کار پیدا میکنم ک کمک خرجش بشم 

ولی فوشو باید از دهنش بندازه من تحمل فوشو ندارم ب هیچ عنوان😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شما سوال پرسیدین با همچین ادمی زندگی می کنید یا نه، بعد هم نوشتین الکی نگین طلاق! بیشتر به نظر میاد دنبال کسی می گردین که زندگی با این ادم رو توجیه کنه براتون....

نه به هیچ وجه با چنین ادمی زندگی نمی کردم. خشونت خانگی شوخی بردار نیست و همیشه دست خود طرفه. هرگز خشونت خانگی رو با گفتن اینکه عصبی میشه و دست خودش نیست توجیه نکنید. 

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2738
چجوریه؟؟؟

هرکاری میخام بکنم میگ نع

میگم برم کلاس موسیقی نع 

زندونیم فقط خونه مامانم میرم

انشالله که به همه آرزوهام برسم🙏خدایا شکرت❤️وانشالله یه روزی بیاد که من یک زن مستقل و شاد باشم برای همیشه🙏😍😇
چجوریه؟؟؟

هرکاری میخام بکنم میگ نع

بخام برم بیرونی جایی با فامیلی دوستی نع

میگم برم کلاس های مختلف نع.... 

اینستا و تلگرام و..... نع

زندونیم فقط خونه مامانم میرم

انشالله که به همه آرزوهام برسم🙏خدایا شکرت❤️وانشالله یه روزی بیاد که من یک زن مستقل و شاد باشم برای همیشه🙏😍😇
هرکاری میخام بکنم میگ نع میگم برم کلاس موسیقی نع  زندونیم فقط خونه مامانم میرم

وای شکاک نیست؟ درس و دانشگاه گذاشته بخونی ؟ هیچچچچ کلاسی نمیذاره یا فقط موسیقی؟

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
2706