2733
2734
عنوان

شوهرم هنوز نیومده ،بنظرتون برم خونه ی بابام😔

| مشاهده متن کامل بحث + 2143 بازدید | 152 پست
نه عزیزم منظورم این بود که هرکس بشنوه ایشون شما رو تنها گذاشته و نیومده ایشون رو مقصر میونه و به شما ...

آها درسته،نه سعی میکنم سرگرم کنم خودمو

خواهر بخدا جلوی خودشون موش میشه،اینجا پیش من هی میگه اون بی شخصیته پدر مادرش تربیتش نکردن ،احمقه گاو ...

هر کسی ی ایرادی داره دیگه هیچ کس فرشته نیست ولی ایراد داریم تا ایراد ,

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت سالمه نترس اگر چیز ناگفته از مشکلاتش نیست به نظرم هییییچ مشکلی برا بچه نداری عزیزم بلاخره زندگ ...

حوصلمونم زیاد سر میره دوسالو نیمه ازدواج کردیم ،من میگم بزا بشه ۵ سال خودم میارم،میگه زیاده

2728
اونم گیر بچست باور کن مامان و بابا بشین این مشکلات ریز از بین میره

اگه زندگیم شیرین تر بشه صدرصد میارم ،ولی اینجا آدم ی چیزایی میخونه میترسه ،باز بدون بچه آدم خیالش راحته

2738
نه نرو بری دعواتون ادامه دار میشه بخاطر یه باجناق آخه فهر کنین برین چه کاریه 

خب امروز مرخصی گرفته چون میخواست چکاپ بده از ۹ صبح رفته تااا الانم نیومده

باجناق از باجناق خوشش نمیاد. بایدفقط سکوت کنی تو مواقعی ک چیزی میگه.  نه ، خونه باباتم نرو.&nbs ...

منم تحمل کردم ،اما قرار نیس هر وقت میبینتش یه چیزی بگه خسته شدم😔

خواهر بخدا جلوی خودشون موش میشه،اینجا پیش من هی میگه اون بی شخصیته پدر مادرش تربیتش نکردن ،احمقه گاو ...

اصلا

چرا لال باشی کی بهت همچین توصیه ای کرده؟ باید قاطعانه حرف بزنی ولی بدونی درست و صحیح حرفتو بگی تا اثر داشته باشه

بهش بگو کار شما یه اختلال شخصیتیه و داری من و خودتو داغون میکنی 

نه بابا کجا بری.وقتی فحش اون میده بگو اون  نیست بشنوه من میشنوم انژی منفیش برمیگرده به زندگیمون ...

واقعانم همشو به من میگه جلو خودشون جرات نداره جیک بزنه،کلافه شدم،میگه اون باباش تربیتش نکرده،منم گفتم مگه بابای تو چی کرده☹

بخاطر هیچکس زندگیتونو تلخ نکنید الان شما غصه دارباشی به کسی چیزی میشه؟بشین تو خونت نرو خونه پدرت

نمیدونم خواهر یه ریز با حرفاش رو اعصابمه،نرفتم

2706