2737
2739
عنوان

از کجا بدون تست بفهمم کروناس

120 بازدید | 35 پست

سلام بچه ها

علائمم هم مث آنفلوآنزاس هم کرونا از کجا تشخیص بدم چیه منو دخترم مریض شدیم شوهرم علامتی نداره، دخترم مث سرماخوردگیا قبلشه ولی من خیلی اذیت شدم شب اول تا صبح رو به موت بودم بدن درد خیلی خیلی شدید جوریکه انگار نارنجک تو بدنم بود در حال انفجار بودم و سر درد و چشم درد و کمر درد و گردنو کتف و دست و پا، از دیشبم لرز و عرق و گلو درد دارم ضعف و بیحالی هم دارم 

کی مثل من بوده چی بوده تست دادین

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته سرفه هم کمی دارم اما خشک نیست خلط داره، دهنمم تلخه و یکمی هم آبریزش

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
2728

من پارسال این علائمو داشتم ، اونموقع کرونایی در کار نبود، آنفولانزا بود

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
میگن امسال هر چی هست کروناس.اصلا آنفولانزا نیست

آره میگن ولی مگه میشه

2738
برو دکتر خواهر جان😕

حوصله درد تست رو ندارم میترسم

خودشه.دکتر گفت هر کس بیاد پیشمون ما میگیم کروناست پاشو برو دکتر

خب دکتر بریم چی میدن مگه آخرش مبگن دارو نداره برو خونه مگه غیر اینه

حوصله درد تست رو ندارم میترسم

عزیزم هعی عقب میندازی بدتر میشه

مایعات زیاد بخور

غذا های ابکی بخور

تنگی نفس هم داری?

۸فروردین من و همسرم صاحب دوتا نینی خوشمل شدیم😍😍😍 فداتون بشم دوقلوهام💕😍😍

احتمال زیاد کروناس ،ان شا ... زود خوب میشی ،خیالت راحت ،من اطرافیانم گرفتن همه همین علایم را داشتن ،بچه شون هم که گرفت خفیف تر بود فقط بی اشتها ییش بیشتر بود ،تست نمیخاد ،فقط قرنطینه باشید ،مایعات ،غذای مقوی ،ابمیوه زیاد بخورید،خوب میشید ان شا.‌‌

اوناییکه کرونا داشتن علائمتون چطور بود مث من بود؟ چکارا کردین خوب شدین

البته سرفه هم کمی دارم اما خشک نیست خلط داره، دهنمم تلخه و یکمی هم آبریزش

عزیز تو الان بری دکتر حتی کرونا باشه هم میگه تا زمانیکه میتونی تو خونه بمونی،بهتر از بیمارستانه و مایعات بخور...

اگر حالت خیلی بد باشه نیاز به بستری داری.

پس فعلا هرچی هست،شما کرونا تلقی کن و یه کم رعایت کنید که به عزیزانتون منتقل نکنید و 2/3روز دیگه احتمالا از علائم که شدید میشن یا ضعیف و تغییر میکنن متوجه میشی بیماری چیه

2706