2733
2739
عنوان

😕😕😕ی دروغ ب پسرم گفتم ...هی نکوبین تو سرم

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 50 پست
چه عجیبه که بچه ۱۰ ساله نماز میخونه تازه واجبم نیس براش من الان ۲۰ سالمه در طول ادوار تاریخ یادم نم ...

😂😂خسته نباشی دلاور 

من از ۱۱سالگی دیگه کامل میخوندم .

الانم به پسرم نگفتم خودش الان یک هفتس میخونه 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😕انشالله ک اینجوری نباشه

اصلا اینجوری نیست بچه ای که عادت بکنه به نماز و خانواده مقیدی داشتی باشه نمیتونه به زندگی بدون نماز فکر کنه دختر من هم دوساله داره می خونه یکبار یادش رفت نزدیک بود نمازش قضا بشه داشت گریه میکرد از اینکه نمازش قضا شده بهش گفتم هنوز نیم ساعت مونده و بیشتر سروقت هم میخونه

2728
ببخشید بچه ک میره کلاس اول مگه قبلش مهدنمیفرستن  مگه پیش دبستانی رو طی نمیکنه؟خوب دیگه آموزش ق ...

دقیقا وقتی میفرستیم پیش دبستانی چون برا ایجاد آمادگیه اگه کاری درست انجام نده نه جریمه میشه نه دروغی گفته میشه، تو هر مقیاس و دین و قانونی برید این کار شما هیچ توجیهی نداشته، بچه خودتونه هر جور دوست دارید تربیت کنید ولی یادتون نره دروغ ریشه همه گناهاست، تو جامعه الان ما شده رایجترین و بی اهمیت ترین ها! 

اگ الانمنفهمه دروغ میگی بعدا که بزرگشه میفهمه.چونیادش میمونه.عزیزم به هیچ بهانه یی دوغ نگو به بچه .اعتماد از بین بره رفته .من خودم تجربه ش دارم خیلی بد .البته الان این موضوع میگی فردابزرگترشد چیز دیگ و...کلا این روش بزار کنار