2733
2734

من بیست سالمه تو خونه با داداش ۱۴ سالم صبح تا شب دعواس ک همیشه هم مقصر اونه 

بعد امروز عمم اونده خونمون مادر من  دو ساعت داره دعوای ما رو میگه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

اخه من چی بگم 🤦‍♀️😪

بعد ک رفت بهش بگو دیگ نگ

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره دیگ نمیدونه بقیه سو استفاده میکنن

فک کن خدا با اون همه بزرگی دوسِت داره ،حتی فک کردن بهش هم آروم میکنه دله آدمو😍  حاجی حالِ یِه ایران بدع هرچی داشتیم و شکافتنش حاجی دزد اَ ایران زیاد زده چی میشد اگه سرجاش میزاشتنش/: ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است       شادمهر چقدر حق میگه |▪تو مثلِ هوایِ خوبِه بَعدِ بارونی▪︎|                    
2738
خواهر منم دعواهای بچه هاشو برای من میگه ، درد دل می کنه. دوتا آدم گنده میپرن به هم،دیوونه میشه بنده ...

اخه من ک بچه نیستم خیلی حرص میخورم با این ک هیچ وقت تقصیر من نیست ولی همیشه من و مقصر میدونن اون حمله ور میشه من باید لااال باشم لااال 😪😪

اخه من ک بچه نیستم خیلی حرص میخورم با این ک هیچ وقت تقصیر من نیست ولی همیشه من و مقصر میدونن اون حمل ...

چ ن اون ۱۴ سالشه میگن بچس. دختر خواهر من ۲۱ سالشه برادرش ۱۷ سال. این دوتا همیشه جلو ما آبجی جون داداشی هستن، تو خونشون کارد و پنیر.. اما خواهرم میاد دعواهاشونو میگه و دخترش خیلی ناراحت میشه که چرا میگی.. همیشه هم تقصیر دخترشه چو خیلی جیر جیرو هست،پسره یه کاری میکنه اینو به جیغ و داد میندازه و میره. بعد همه چیو از چشم اون میبینن.. طبیعیه

چ ن اون ۱۴ سالشه میگن بچس. دختر خواهر من ۲۱ سالشه برادرش ۱۷ سال. این دوتا همیشه جلو ما آبجی جون دادا ...

اخه پدر مادر من هم پسر دوستن شدییید هر کاری کنه هیچی نمیگن و هنه چیو از چشم من میبینن 

ی بار داداشتم ی چیزی رو زد دستم قشنگ دستم کبووود شد باااازم من و مقصر میدونن 😪