2737
2739
عنوان

حلقه ی ازدواج

102 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها کسی تاحالا حلقه ی ازدواجشو فروخته؟میخوام بفروشم یه کم بذارم روش انگشتر بخرم ، بنظرتون بد نیست؟اتفاقی نمیفته؟

دخترم تنها دلیل امیدواریمه، قربونت برم شیرین زبونم👩‍🦱

نه بابا...چه اتفاقی

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

🙄بَلاي طبيعي مثلا نازل بشه؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه شنیدم میگن نگهدار نفروش،میگم نکنه اتفاقی بیفته

بخاطر اون ارزش عاطفي و... ميگن نفروش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
چ اتفاقی میخواد بیفته؟ ولی من نمیفروشم حلقمو میخوام نگهش دارم 

منم از دلم نمیاد ولی دلم یه انگشتر خوشگل میخاد

دخترم تنها دلیل امیدواریمه، قربونت برم شیرین زبونم👩‍🦱
اره میگم نکنه عشقمون کم شه😅

نميشه

چون خوشم نمیاد ازش ،الان انگشترهای جدید اومده

اون یادگاریه ازدواجتونه.. عشقتونه .بخاطر طرح های جدید راضی به فروشش شدی. نمیشه که..یه مدت دیگه طرح های جدید میاد. بازم لابد عوض میکنی

این نیزبگذردچون میگذرد غمی نیست