2737
2739
عنوان

سلام سوال حقوقی دارید بپرسید

324 بازدید | 67 پست

سلام من وکیل دادگستری هستم .یکی دو ساعتی وقت آزاد دارم سوالی دارید بپرسید جواب بدم هیچوقت توی دفترمم هزینه مشاوره نگرفتم چون عهد کردم زکات علمم مشاوره باشه پس بفرمایید

طبقه بالای خونه پدر شوهرو ساختیم خودشون گفتن بسازید قول نامه بهتون میدیم حالا که تموم شده میگن نه 

راهی هست؟؟

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا عمرت بده

یکی هست مدرک تقلبی میده

چیکارش می شه کرد؟

مدرک dnv به جاش ایران زدن dnw  و در حقیقت کپی ایرانیش که با اسم خارجی با مبلغ بالا می فروشه.

مردم هم ساده می خرن.

مردم نمی دونن که مثلا تو کلاس فلان جا شرکت می کنن و بعد بهشون می گن فلان قدر هزینه بیشتر بدید تا مدرک بین المللی بدیم. اینا هم ساده می دن. حتی زحمت سرچ به خودشون نمی دن.

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
طبقه بالای خونه پدر شوهرو ساختیم خودشون گفتن بسازید قول نامه بهتون میدیم حالا که تموم شده میگن نه&nb ...

اگه حرفی بوده نه به نظرم بایدمدرک داشته باشید

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

من همسرم حق طلاق داده حالا به وکیلم سپردم که کارامو امجام بده

لطفا بگید چقد زمان میبره و اینکه همسرم میتونه برای کارای طلاق حصور نداشته باشه حتی روزی که صیعه طلاق جاری میشه میتونه نیاد و غیابی جدا بشم

ممنونم

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
طبقه بالای خونه پدر شوهرو ساختیم خودشون گفتن بسازید قول نامه بهتون میدیم حالا که تموم شده میگن نه&nb ...

خیر مگر مدرکی داشته باشید از این قولنامه فرضی و فقط حرف نباشه

اما در هر حال میتونید با فیش پرداخت ها مطالبه مقداری که خرج کردید رو مطرح کنید و پولش رو بگیرید

2738

اگر واقعا پروانه وکالت داری خدا عمرت بده اگر دانشجو حقوقی نمی بخشمت چون وقت گذاشتم نوشتم 😄

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 
من همسرم حق طلاق داده حالا به وکیلم سپردم که کارامو امجام بده لطفا بگید چقد زمان میبره و اینکه همسر ...

غیابی نیست این طلاق .وکیلتون در واقع وکیل شوهر میشه تا شما رو طلاق بده .اگر وکالت در طلاق شما کامل باشه نیازی به حضور همسر در زمان خطبه نیست 

عه چقد خوب من همین الان دنبال یه نفر بودم سوالمو جواب بده. بابای من امروز رفته تو یه مغازه ای که طرف بهش بدهی داشته و در کل بابای من بخاطر یه موضوع دیگه رفته و اونو هم یاداوری کرده گویا و بحثشون شده. طرفم اومده کیف بابای منو از مغازه پرت کرده و یقه شو گرفته و با زور هولش داده. بابای من هم پارسال عمل جراحی انجام دادن طوری که از قفسه سینه تا پایین نافشون بخیه است. بعد آقاهه دستشو آورده بالا و دوباره حمل کنه به بابام. بابام ترسیده که به شکمش بزنه یدونه کله زده به صورت طرف. الان بینی آقاهه شکسته. اینا داخل مغازه مرده اتفاق افتاده. میخواستم بدونم این مورد دفاع از خود حساب میشه و دیه شاملش نمیشه؟

دلم تنگته. خیلی😭😭😭 کاش خبر بدی از خودت😔
خدا عمرت بده یکی هست مدرک تقلبی میده چیکارش می شه کرد؟ مدرک dnv به جاش ایران زدن dnw  و در ح ...

به دفتر معاونت دادستانی برید و اعلام جرم کنید خود دولت نیافته دنبالش .

2706