2737
2739
عنوان

میخوام از این وحشی طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1987 بازدید | 75 پست
فدات شم سرت پایین نباشه رو پای خودت وایسا جواب خیانت با خیانت نده تو اونو از دست ندادی اون تو رو از ...

مرسی عزیزم

به خدا وعدالتش امید دارم منتظرم جواب کارهاشو ببینه هم شوهرم هم اون زنه که مادرش صبح بهم پیام داده تو شوهرتو نگه نداشتی

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
عزیزم خیانت بخشیدنی نیس گلم💔🖤جایی میتونی ببخشی که اولین باره خیانت کرده و بعدش پشیمون شده(از ته دل ...

آدم خائن مهربون میشه ..نه به خاطر زنش یا شوهرش .به خاطر وجدان دردی که داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسر من همه ی اینایی ک تو میگی بود بشدت مشروب میخورد اعتیاد ب الکل...سر کار نمیرفت ...من و پسرم و تن ...

اونکه میگی یادت نیست اسمش هست واپس رانی ذهن یا گسستگی ذهن

یعنی یه اتفاق به قدری وحشتناکه که روح و روانت سعی می‌کنه به ظاهر فراموش کنه تا آسیب بیشتر نبینه،اما معمولا با حالت های اضطرابی هنوز هست فقط خود شخص یادش نمیاد

سعی حتما خودت و بچت مراجعه کنید به مشاور و حرف بزنید تا حالتون بهتر شه،مشخصه روزهای خیلی سختی داشتی

شوهرت زن صیغه ای داره؟؟؟؟

اوهوم صبح تاپیک زدم زنها چرت وپرت گفتن پاک کردم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728
کسی تا حالا اشتباه نکرده ؟  انسان جای زلخطاست

هیچ خطایی تو دنیا جایز نیست اگه جایز بود دیگه روش اسم خطا نمیزاشتن.....باید گفت انسان ممکن الخطاست

در ظلمات شب تنها خداست که صدایت را میشنود...❤️
بمیرم برادلت،چن وقته؟

خدانکنه گلم

چند ساله اما خب شک میکردم

۸ ماه پیش شوهرم خودش گفت بهم

مرسی عزیزم به خدا وعدالتش امید دارم منتظرم جواب کارهاشو ببینه هم شوهرم هم اون زنه که مادرش صبح بهم ...

ان شاء الله خدا جوابشو میده 

مادر اون زنه ناقص العقل بوده مَرد واقعی هیچ وقت دزدیده نمیشه گلم! شوهرت اگه واقعا ادم بود اگه واقعا عاشقت بود حتا فکر خیانت نمیزد به سرش🖤مَرد باید خودش مَرد باشه درستو بدو تشخیص بده نره سمت خیانت باید خودشو کنترل کنه🤕آدمی که میخاد خیانت کنه هر چقد بزنی زیر گوشش بازم خیانت میکنه تقصیر تو نیس ک خیانت کرده اون خودش ادم نبوده😞

مَرد اونِه که نَذاره تَرس از دست دادنِشو‌ داشتِه باشی!🐾✨☘
2738
ان شاء الله خدا جوابشو میده  مادر اون زنه ناقص العقل بوده مَرد واقعی هیچ وقت دزدیده نمیشه گلم! ...

😥😥😥

آدم خائن مهربون میشه ..نه به خاطر زنش یا شوهرش .به خاطر وجدان دردی که داره 

اره عزیزم حرفت درسته😘اگه وجدان داشته باشه پشیمون میشه

مَرد اونِه که نَذاره تَرس از دست دادنِشو‌ داشتِه باشی!🐾✨☘
اونکه میگی یادت نیست اسمش هست واپس رانی ذهن یا گسستگی ذهن یعنی یه اتفاق به قدری وحشتناکه که روح و ر ...

الان حالم خوبه...ازدواج مجدد کردم...فقط گاهی وقتا مثلا کنار ڟرفشویی ظرف میشورم ناخوداگاه ڋهنم درگیر گذشته میشه...یا وقتی تنهام ...گذشته یادم میاد یخ میکنه بدنم میترسم...همسر دومم بخاطر گذشته خیلی ناراحته...چون تموم آثارش رو بدنم هست حتی جای سگگ کمربند جای چاقو...بشدت هوامو داره...خیلی خیلی خودشو وقتشو در گیر من میکنه...ولی بعضی از خاطره ها فراموش نمیشن...مخصوصا اگه خورد شده باشی...مشاوره هم خیلی رفتم حالا حالم خوب شده اینم...

صداشو ظبط کن زمانی ک میگه طلاق بگیری میکشمت بعد راحت برو درخواست بده صداشم بده قاضی بشنوه

الهــــی؛؛ این بنده چه داند ڪه چه مے باید  جُست؟ داننده  تویے ، هر آنچه دانے  ، آن ده....♥️
الان حالم خوبه...ازدواج مجدد کردم...فقط گاهی وقتا مثلا کنار ڟرفشویی ظرف میشورم ناخوداگاه ڋهنم درگیر ...

خدارو شکر عزیزم که حالت خوبه

منم یه اتفاق تو بچگیم افتادن بود،سال ها شبها خوابشو می‌دیدم ولی اصلا ذهنم درگیر اون اتفاق نمیشد،تا وقتی که رفتم روانکاوی همه ی خاطرات بد ریخته شد بیرون و تموم شد

مهم اینه همه ی روزهای بد گذشت و الان در آرامش هستی

2706