2737
2734
عنوان

مرمری ام......😁بدون شرح😁😁😁😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 4666 بازدید | 175 پست
خوبه از بابت کارای شخصی بزرگه راحتم  بزرگه خوبه ارومه ولی کوچیکه خیلی فضوله

بنظرت اختلاف سنیشون بیشتر بود خوب بود یا کمتر

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم ۵سال خوبه اگه کمتر بود که بیشتر اختلاف دارن . 

چه جالب

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728

بچه های جاریم یکی دانشگاهش تموم شده یکی دبستان دعوا میگیرن😑

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
منم دلم بچه دوم میخاس امروز ک اینارو دیدم گفتم خدایا شکر خوردم😐

من ازبس وساطت بین بچه هام کردم دیگه خودم شل پل شدم بین بچه هام پنج سال فاصله است دومیه پسر وشیطون نابودم کرد

طرزرفتارشماویترینی ازشخصیت شماست 💯
2738
من ازبس وساطت بین بچه هام کردم دیگه خودم شل پل شدم بین بچه هام پنج سال فاصله است دومیه پسر وشیطون نا ...

بنظرت خوبه این جور اختلاف سنی

خواهرشوهر منم همش میگفت زنده باد تک فرزندی✊ حالا دوماه دیگه بچه دوم میزاد😂

پس چی شد یهو😂

😂😂 بزرگه هنوز بچه اس

خخخخ اخه کوچیکا فضولن اذیت میکنن 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2706