2733
2739
عنوان

اصفهانیاااااااااااا

59 بازدید | 5 پست

سلام بچها خالم رفت سونو بهش گفتن بچه تو شکمش مرده الان دو هفتس میبریمش بیمارستان قرص میدن ولی هرچی میخوره فقط درد میکشه بچش سقط نمیشه،میگن کورتاژ نمیکنیم چون ۶ هفته ست بچه،تمام بیمارستانای اصفهانو رفته ولی همه قرص میدن که فایده نداره قبلا یه مطب تو اصفهان بود که خانوم دکترش کورتاژو تو مطب انجام میداد ولی بخاطر هشدار و تذکر اینکارو نمیکنه الانم رفته امریکا خدا لنت کنه دکترارو خالم چند روزه کارش گریه و درده بخاطر این قرصا اخا بچه ی مرده رو چرا در نمیارن اینقد اذیت میکنن این بنده خدارو...حالا اصفهانیای عزیز توروخدا اگه مطبی تو اصفهان سراغ دارید که کورتاژ کنه ازتون خواهش میکنم شماره مطبو با ادرسش بگید یا اگه پیج دارن تو اینستا ایدی پیجشونو بدید..کمک کنید به این بنده خدا،خدا لعنت کنه بیمارستانارو صد بار فرستادنش سونوگرافی همشم تو برگه میزنن جنین تو شکم مادر مُرده ولی دکترا بازم میگن قرص بخور تا سقط شه و فایده هم نداره

عزیزم من خبر ندارم ولی ان شاالله که بهتر بشه و جنین خودش بیاد پایین

الان نزدیک دو هفتس جنین پایین نیمده و میترسیم منجر به سرطان رحم بشه خیلی خطرناکه ک تو شکم بمونه😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من یباراینطورشدم ده تامتخصص رفتم فایده نداشت اخررفتم پیش یه متخصص قرص دادبهم تاقرصوخوردم فرداش افتاد

اخه قرص خیلی مصرف کرده هم ایرانی بهش دادن هم قرص خارجی بهش دادن اینقد قرص مصرف کرده و درد کشیده ولی بچه نمیاد پایین اینقد از درد اشک میریزه و ناله میکنه جیگرمون براش کباب شده