2737
2734
عنوان

اینکه از دلم نمیره فکرش طبیعیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 37 پست
11_12 سال

نه دیگه اصلا طبیعی نیس

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

با یکی هف سال بودم بایکی چار سال یکیم دوسال😄اعترافارووووو

ب طرز وحشیانه ای جدا شدم ازشون ک اینم بگم کاملا ازته قلبم دوسشون داشتم.

ولی اینی ک دوساله باهاشم

و انشالله قراره عقد کنیم همه گذشتمو شست برد

منیکه بخاطر اون حجم ازجدایی و شانس بدم ازگریهام چشام ضعیف شده بودو فک میکردم دیگ بهتر از مورد قبلی نیس،،،

گاهی خدا میدونه چ زمانی کیو برسونه انشالله همیشه این نظرمو داشه باشم😌😩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انگار مختل کرده، دوس دارم یه گوشه بشینم فقط بهش فکر کنم کسی هم کاریم نداشته باشه

طبیعی نیست پس هر فکری که اختلال تو زندگیت ایجاد کنه نیاز به مشاوره داره خود منم چند وقته دچار وسواس فکری خودبیمار انگاری شدم که زندگیمو مختل کرده و ترجیح  دادم از پول غذام بزنم برم مشاور والا ادمو روانی میکنه این نشخوار فکری

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز
2740

برو زندگیتو بکن حالا اگر بهش میرسیدی هزار مشکل داشتی... اگر بدونی ما چه عجله ای داشتیم بهم برسیم ولی زندگی خیلی بالا پایین داره الان گاهی یه روز میرم جایی که نبینمش😄اینو بدون هیچ آدمی تاکید می‌کنم هیچ آدمی ارزش نداره که از جریان زندگی جا بمونی... همشم به خودت تلقین میکنی برات عادت شده امروز همین حالا تصمیم بگیر که دیگه فکر نکنی هر وقت خواستی فکر کنی بگو کارای مهم تر دارم در واقع ذهنتو کنترل کن. موفق باشی 

ایشالله خوشبخت بشی منم دقیقا فکر میکنم مورد بهتر از اون دیگه واسم نیست😢

ببین من حتی بابام بعد بو بردن میخاس سرمو ببره غیرت بیخودی زیادی داره...

توخونه جنگ کتک و بطرز بدی بخاطر،خانوادهامون جدا شدیم

موردی اولی بدترررر بود 

مورد بدی بخاطر درد دل کردن شروع شدهمینطور ایشونم روراست نبود باهام خیلی بدی دیدم ازش جدا شدمو اینبار حجم دوتا جدایی بققققققدری من مصیبت کشیدم از این عشقو علاقه ک نگم

دیگ واقعا بیخیال دنیا بودم بیخیال این بخت و شانس و فلان

دوسالیه با ی اقاییم بخداوندیه خدا گوش شیطون کر

اینقدر چیزای خوب خوبو واقعی تجربه کردم ک ب تفکر قبلیم خندم میاد

اینارو میگم ک عادیه فکراتون

ی نوازش عشق واقعی فاتحه گذشته و خاطرات خوبو بدشو میخونه....