2737
2734

یه چیزی گم کردم از دیشب استرس شدید دارم همش دعا میکنم ولی هرچی میگردم نیست تو رو خدا واسم دعا کنید بحث آبروإ

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
انشاالله  زود پیدا بشه و از نگرانی در بیای سوره جمعه رو زیاد بخون

چشم

🌿 الحمدلله رب العالمین🌿                                       🍁برو به کسایی که میشناختم بگو من قمار تورو باختم🍁 
2740

ان شالله پیدا میشه

عزیزم سوره حمو بخون بگو خدایا سوره توحیدو گرو میذارم تا وقتی ک اون چیزی ک گم کردم پیدا شه بعد توحیدو میخونم مطمئن باش میدا میشه

وقتی پیداش کردی توحیدم بخون

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤
چی گم کردی عزیزم؟ شنیدم سوره توحیدروتانصفه بخونی بعددنبال چیزی که میخای بگردی پیدامیشه بعدش ادامشوبخ ...

رممو گم کردم همه چی توش داشتم متاسفانه😭😭😭😭

ان شالله پیدا میشه عزیزم سوره حمو بخون بگو خدایا سوره توحیدو گرو میذارم تا وقتی ک اون چیزی ک گم کرد ...

ممنون عزیزم چشم