2733
2739
عنوان

کمر درد و پایین بودن جفت

554 بازدید | 8 پست

سلام وقت بخیر. من هفته هشتم بارداریم هست و دو روز پیش که رفتم سونوگرافی دکتر بهم گفت که جنین یکم پایینه و مقداری هم کمر درد دارم بیشتر سمت پهلوی چپ ولی شبا خیلی اذیتم میکنه و گاهی اوقات از درد بیدار میشم . میخواستم بدونم کمر دردم بخاطره پایین بودنه جفته؟ یا دلیل دیگه ای ممکنه داشته باشه؟ و اینکه درد بخاطره پایین بودنه جنین ایا احتمال سقط وجود داره؟!  ممنون میشم راهنماییم کنید🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی کمر دردم بخاطره پایین بودنه جفته؟!

بدنت تازه دچار تغییرات شده

من تواین هفته ها کمردرد و گرفتگی زیرشکم داشتم دکتر گف فقط استراحت مطلق داشته باش

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
2728
بدنت تازه دچار تغییرات شده من تواین هفته ها کمردرد و گرفتگی زیرشکم داشتم دکتر گف فقط استراحت مطلق د ...

اها ولی دکترم بهم استراحت مطلق نداد فقط گفت پله بالا پایین نکن و استراحت داشته باش.. حالا امیدوارم بخیر بگذره یه مقدار نگرانم. شما چند ماهته؟

اها ولی دکترم بهم استراحت مطلق نداد فقط گفت پله بالا پایین نکن و استراحت داشته باش.. حالا امیدوارم ب ...

من تجربه سقط داشتم اخه

اصلااسترس نداشته باش

ب خودت و تغذیت خیلی اهمیت بده

شیر بخور هرروز

من سه ساله زایمان کردم 🤭

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
من تجربه سقط داشتم اخه اصلااسترس نداشته باش ب خودت و تغذیت خیلی اهمیت بده شیر بخور هرروز من س ...

اها من فکر کردم تو دوران بارداری هستین! باشه حتما  خیلی ممنونم از راهنماییتون لطف کردین🙏🏻

2738
اگر جفتت پایین باشه تا هفته ۲۸ بالا میره تو این مدت توالت فرنگی استفاده کن پله بالا پایین نکن چیز سن ...

ایشالا که همینطور شما میگین اتفاق بیوفته و بره بالا.. مرسی از راهنماییتون🙏🏻