2737
2734

چن سالشه بچت؟؟منم دارم جدا میشم دخترم یکسالو نیمشه پیش خودمه فعلا ..همش ترس 7سالگی ب بعدشو دارم..سختته؟؟؟؟

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا جدا میشید گلم اگه دوست داری یگو ..

اخلاقش خوب نیست رفیق بازه کلا ب حرفه ماماتشه و خیلی چیزای دیگ

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
سه سالشه. خودت خواستی جدا شی؟

اره هنوز جدا نشدیم میریم دادگاه فعلا...چرا پیش خودت نیس بچت عزیزم؟

2738
اره هنوز جدا نشدیم میریم دادگاه فعلا...چرا پیش خودت نیس بچت عزیزم؟

اخه بیماری اعصاب دارم شوهرم بچه رو بهم نداد. قانونم پشتم نبود. خیلی تلاش کردم ولی بی فایده بود. اگه خودشو گم و گور کنه نمیتونم پیداش کنم. منم قیدشو زدم. اخه اگرم بچه پیشم باشه  میترسم مث خودم شه. هفته ای دو ساعت میبینمش.